Samm-sammult

SAMM 1 - Registreeru kasutajaks

Portaali kasutajaks registreerumiseks pead Sa sisestama oma isiku- ja kontaktandmed, läbima e-maili ja mobiiltelefoni numbri kontrolli ning allkirjastama üldtingimused.

Portaali kasutajatugi kinnitab Sinu isikuandmete õigsuse ja võib soovida postkasti kaudu lisadokumente.

Peale üldtingimuste lepingu kinnitamist avame Sulle portaali virtuaalkonto. Nüüd saad seadistada oma investeerimiskonto ja sinna raha peale kanda. Oled valmis investeerimisega alustamiseks.

Registreeruda saad siin.

SAMM 2 - Seadista oma investeerimistingimused

Investeerimiseks pead seadistama oma investeerimiskonto. Nende seadistuste alusel hakkab süsteem automaatselt Sinu raha välja laenama. Investeerimiskontol saab olla kuni viisteist seadistust ehk investeerimisprofiili erinevatele või sarnastele laenutüüpidele. 

Saad määrata maksimaalse summa, mida oled nõus ühte laenu investeerima ja Sulle sobiva intressi. Kui seadistused tehtud, pead need digiallkirjaga kinnitama. Seni kuni Sa pole seadistusi kinnitanud ega raha investeerimiskontole kandnud, ei juhtu midagi.

Investeerimiskontot saad seadistada investeerimistingimuste lehel.

SAMM 3 - Kanna raha kontole

Selleks, et saaksid raha investeeringuteks kasutada, pead selle kandma portaali haldaja pangakontole, kust see kantakse automaatselt Sinu virtuaalkontole.

Tee oma pangakontolt maksekorraldus, kus märgi saajaks Omaraha OÜ, arvelduskonto EE621010220191541222. Kindlasti tuleb lisada viitenumber, mille leiad ülekannete lehelt.

Virtuaalkontol seisvat raha Sa investeerimiseks kasutada ei saa. Vajaliku summa pead kandma investeerimiskontole. Kontodevahelisi ülekandeid saab teha ülekannete lehel.

Kui investeerimiskonto on seadistatud ja raha sinna peale kantud, hakkab süsteem otsima Sulle sobivaid võimalusi raha väljalaenamiseks ja sõlmib lepingud Sinult lisakooskõlastust küsimata. Raha liikumine toimub automaatselt. Minimaalne summa, mis investeerimiskontolt ühte laenu võetakse, on 10€.

Raha saab süsteemist välja kanda ainult iseenda pangakontole.

SAMM 4 - Investeerimine firmana

Volitusi firma kaudu investeerimiseks saab jagada ainult juhatuse liige. Portaali kaudu tuleb saata vabas vormis avaldus, kus on toodud firma nimi, reg.number, volitatava nimi ja isikukood. Volitatav peab enne olema portaali kasutajaks registreerunud. Avalduse saate saata postkastist.

 Ole kursis parimate pakkumistega!

Logi sisse