• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
rony74

Dobrý deň,

máte neprečítané správy. Prihláste sa pod svojím užívateľským menom https://finzo.sk/sk/ucty/hlavnu/

Finzo.sk
PatrikK
LenkaKovacova
Dobrý deň stala sa mi takáto vec moj dlh prešiel do vymahania eos spoločnosti platila som tam jedneho dňa mi povedali ze dlh nie je u nich kontaktovala som finzo ze kam mam dalej splatky posielať napisali mi ze dlh u nich nie je s dovodu neplatenia neviem co mam robit eos som platila poctivo nechcem skončiť v exekúcií alebo ze mi za 5 rokov zaklopu na dvere a zoberu dom a deti ktoré v budúcnosti plánujem ostatnú bez strechy chcela by som to dat sudnou cestou ale právnici dnes nestoja malo neviem ako to mam vobec riešiť ked zrazu to nemá ani jedna spoločnosť
Dobrý deň tiež by ma zaujímalo ako sa to rieši mam ten istý problém.. Keby náhodou niečo viete ďakujem za info.
kleky19
LenkaKovacova
Dobrý deň stala sa mi takáto vec moj dlh prešiel do vymahania eos spoločnosti platila som tam jedneho dňa mi povedali ze dlh nie je u nich kontaktovala som finzo ze kam mam dalej splatky posielať napisali mi ze dlh u nich nie je s dovodu neplatenia neviem co mam robit eos som platila poctivo nechcem skončiť v exekúcií alebo ze mi za 5 rokov zaklopu na dvere a zoberu dom a deti ktoré v budúcnosti plánujem ostatnú bez strechy chcela by som to dat sudnou cestou ale právnici dnes nestoja malo neviem ako to mam vobec riešiť ked zrazu to nemá ani jedna spoločnosť
kleky19
Dobrý deň ako ste to vyriešili mam taky istý problém ze sa neviem dopracovať kde je ten uver
kleky19
Dobrý deň poprosila by som pomôcť, akú pôžičku si môžem u vás zobrať vždy mi vypíše že som dala zlí limit
Morava
Morava
Dobrý deň poprosila by som pomôcť, akú pôžičku si môžem u vás zobrať vždy mi vypíše že som dala zlí limit

Dobrý deň,

nanešťastie Vám momentálne nedokážeme poskytnúť pôžičku. Vaše aktuálne skóre je nízke.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň požiadala som o pôžičku a zatiaľ žiadna odozva. Bundova
Janulka37
Janulka37
Dobrý deň požiadala som o pôžičku a zatiaľ žiadna odozva. Bundova

Dobrý deň,

prihláste sa pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
PatrikK
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse