Kasvata raha koos lapsega -
Omaraha Kasvukonto

Lapsed kasvavad kiiresti - päevadest saavad nädalad, kuudest aastad ning ühel hetkel on Sinu lapsel aeg tiibu sirutada ja pesast välja lennata.

Mõtle oma lapse tulevikule juba täna ja hakka talle raha kasvatama Omaraha Kasvukontoga.

Alusta täna, Sinu laps tänab Sind hiljem.

Kasvukonto juhend

Kasvukonto puhul saad valida, kas lood konto enda nimele ja annad sobival hetkel lapsele üle või lood konto kohe lapse nimele ja oled algselt ise konto haldur. Mõlemal juhul vajad Omaraha kontot.

Kui Sul Omaraha kontot veel ei ole, registreeru kasutajaks.
Kui Sul Omaraha konto juba on, logi sisse.

 1. Sul on Omaraha konto olemas või lood selle kohe. Oled otsustanud avada enda nimele lapse Kasvukonto. Oluline on teada, et konto on Sinu, mitte lapse oma, seda koos kõigi kohustuste ja õigustega. Selliseid kontosid saab avada mitu, eraldi igale lapsele või lapselapsele.

 2. Kasvukonto avamiseks saada Omaraha postkasti kaudu vabas vormis kiri. Hakatuseks pead kontole andma nime. Soovitame kasutada lapse nime. Kui Sinu nimi on Jaan Tamm ja lapse nimi Kati, siis konto nimeks saab Jaan Tamm (Kati).

 3. Järgmiseks avab Omaraha administraator konto ja Sinul tuleb allkirjastada üldtingimused. Nii lihtne see ongi! Konto on loodud ning võid alustada investeerimist.

 4. Kontosse saad sisselogida oma ID-kaardi või kasutajanimega. Kontode vahetamiseks on kodulehe paremal ülanurgas rippmenüü, kus on reas kõik Sinu kontod.

 5. Konto lapsele üleandmiseks on kaks võimalust:

  • Võid anda lapsele volituse omanimelise konto haldamiseks. Sel juhul haldate kontot kahekesi, kuid see kuulub ikkagi Sulle.
  • Võid anda korralduse kõigi laekuvate summade ülekandmiseks lapse kontole. Sellega läheb haldamisõigus lapsele üle.

 1. Sul on Omaraha konto olemas või lood selle kohe. Oled otsustanud teha Kasvukonto lapse nimele, kuid jääda selle halduriks kuni sobiva hetkeni. Sel juhul ei ole konto Sinu, vaid lapse oma. Sina oled vaid volitatud esindaja. Ka selliseid kontosid saab avada mitu.

 2. Kui lapsel on olemas ID-kaart ja ta on juba piisavalt suur, saab ta ise endale põhikonto luua. Kasvukonto tegemiseks peab ta saatma Omaraha postkasti kaudu vabas vormis kirja, kus märgib ära konto nime. Konto nimi hakkab olema kujul Kati Tamm (Jaan).

 3. Lapse noor vanus või ID-kaardi puudumine Kasvukonto loomist ei takista. Alustamiseks tuleb Sul (ühel lapsevanemal) luua lapsele põhikonto. Selle kontoga Sina toiminguid teha ei saa, vaid antud konto jääb ootama lapse täisealiseks saamist. Kasvukonto avamiseks lapse nimel saada Omaraha postkasti kaudu vabas vormis kiri.

 4. Järgmiseks avab Omaraha administraator konto ja Sinul tuleb üldtingimused allkirjastada. Nii lihtne see ongi! Konto on loodud ning võid alustada investeerimist. Sinu soovil saab ka lapse sobival hetkel konto haldajaks määrata.

 5. Kontosse saad sisselogida oma ID-kaardi või kasutajanimega. Kontode vahetamiseks on kodulehe paremal ülanurgas rippmenüü, kus on reas kõik Sinu kontod.

 6. Konto üleandmiseks pole vaja teha muud, kui määrata laps selle kasutajaks ja soovi korral enda kasutusõigus kustutada.

Mängi alloleva graafikuga ja näed, kuidas isegi väikesest igakuisest panusest saab intresside abil suur.

Vaata, kui palju sinu laps võidaks

Panustatud aastad

Sinu sissemaksed

Lisaks teenitud

Sinu laps saab  


Näide: Investeerides iga kuu 19 eurot on võimalik 15 aastaga oma investeering mitmekordistada ja tagada lapsele kindel tulevik.

Näidisgraafik
 • 19 eurot on keskmine igakuine riiklik lapsetoetus.
 • Investeeringu keskmiseks tootluseks on graafikul arvestatud 1,5% kuus ehk 18% aastas.

Novembri lõpus loosime välja 5 õnnelikku Kasvukonto kasutajat, kelle kontole lisame 100 €!

Võitjatest teatame Omaraha Facebooki lehel ja võtame nendega ka personaalselt ühendust.

Alusta täna, Sinu laps tänab Sind hiljem.