• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere!
Soovin laenu 2500€, 12 kuu peale, konkureerivas portaalis öeldi kahjuks mu taotlusele ära. Mõisteti natukene valesti mu 6 kuu väljavõtet ja seostati seda hasartmängurlusega. Olen ametlikult Soomes tööl, täiskohaga palgatööline. Soovin ära maksta oma olemas olevad kiirlaenud, et elu veidi kergendada. Momendil pole need laenud ka üle 14 päeva vanad, seega saan lepingutest loobuda ja võidaksin üle 600€ intressidelt + kergendaksin elu tõsiselt. Tunnistan, et kiirlaenud sai kuidagi väga kergekäeliselt võetud, üle oma võimete ei tasu ikka elada. Maksehäired puuduvad. Tagasi maksaksin 250x12 ehk 3000€.
Juhul, kui intress tundub liiga väike siis äkki saame selles osas ka kokkuleppele, kuna mul on tõesti vesi ahjus.

Lugupidamisega,
R.
OnuRobert
Soovitan saata oma kontoväljavõtted jm. Omarahale ja seeläbi oma skoori parandada. Sinu pakutud maksevariandi aastane intress on u. 35% millega peaks siin finantseeringu saama küll, aga skoor peab korralik olema.

Loodan, et saad oma ebamõistliku intressidega kiirlaenudest vabaks!

OnuRobert
Tere!Soovin laenu 2500€, 12 kuu peale, konkureerivas portaalis öeldi kahjuks mu taotlusele ära. Tagasi maksaksin 250x12 ehk 3000€.Juhul, kui intress tundub liiga väike siis äkki saame selles osas ka kokkuleppele, kuna mul on tõesti vesi ahjus.Lugupidamisega,R.
procyonlotor
Minu pakutud variandi aasta intress jääb kuhugi ~22% peale. Selle pärast mõtlengi, et kas keegi üldse on huvitatud nii madala protsendiga jamama. Saatsin pangakonto väljavõtte juba ära, kuid usun, et riskitiim pingutab veidi üle jälle. Pragune skoor on kahjuks 700. Juhul tõesti, kui peaks tunudma, et ma olen “hasartlane” siis võin ka endale kindluse mõttes eesti.ee portaalis rankendada hasartmängu keelu ja kinnituse saata. Sel juhul peaks ju kõik ok olema?


Lugupidamisega,
R.
OnuRobert
Hahaha, naerge pooleks ennast.
Enne kontoväljav6tet oli skoor 700, nyyd on 500.
Mul ei ole maksehäireid ja mu skoor kukkus kolinal, eriti jabur portaal.
Pole ka m6ni ime, et konkureerival saidil paremini läheb.
Kena naeru sain maha panna ikka.
OnuRobert
Usun, et Omaraha on äriettevõtte ega kindlasti ütle võimalikule kliendile niisama ära.

Kuid kipun arvama, et kui konto väljavõttes vahelduvad hasartmängud kiirlaenudega, siis see on ikka väga riskantne olukord, mis võib totaalselt väljuda laenuvõtja kontrolli alt. Seepärast ka selline “vaenulik” skoor, mis selgelt väljendab, et Sulle laenu ei soovita anda ükskõik mis intressi eest. Hasartmängusõltlasele raha laenata on sama, mis bensiiniga tuld kustuda.

Loodan, et hasartmängud pole Sinu jaoks probleem. Arvan ka, et kui Sul on kindel elu- ja töökoht Soomes siis küllap leidub lahendus finantsmuredele ka sealtpoolt lahte. Seal valikut peaks jaguma.
procyonlotor
Tõsi jutt, aga selle portaaliga on nüüd selge.
OnuRobert
 
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти