• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Taotluse ülespanemine oli väga lihtne. Ehkki sellele eelnes mõningane "vaidlus" minu krediidiskoori üle. Nimelt oli algselt (tundmatuna) minu krediidiskooriks 720, kuid poole aasta pangaväljavõtte esitamise tulemusena alandati see mulle ootamatult 600 peale. Kui selle vaidlustasin, siis tõsteti 760le. PS Minu varade ja investeeringute ning sissetulekute seisult ning OR skooritutvustuse kohaselt peaks skoor olema julgelt üle 900? Aga olgu see, kuidas on.

Ma saan täiesti aru, et kindlad on siin maailmas ainult surm ja maksud, aga ...

Kuidas sel juhul seletada anomaaliat näit. Oosmo krediidiskooriga?
Mis valemi põhjal see skoor siis arvutatakse? Ja mis kummalisel kombel see sedasi muutub (Oosmo ei ole esimene selline näide)? Kui see muidugi ei ole ärisaladus.
leopold
Otsisin väga vana teema üles, kuna tuli järsku meelde, et kunagi oli selline asi.
Mis sellest testlaenust saanud on?
Sull_S
Sull_S
Otsisin väga vana teema üles, kuna tuli järsku meelde, et kunagi oli selline asi.Mis sellest testlaenust saanud on?

Testlaen edukalt ja tähaegselt makstud.
Oosmo
Oosmo
Viimaste laenumaksetega kavatsen võlgu jääda (kuivõrd see investeeringute tagasilaekumise tõttu võimalik võiks olla), et võimalikult pikalt testida ka võlamenetluse toimimist.

Et miks siis tähtajaks ära maksid?Oli jutt võimalikult pikast testimisest.Või ei saanud sa võlgu jääda võeti kontolt ära lihtsalt?Samas oleks see muidugi enda usaldusväärsuse kahtlustamine laenuturul.
jarzzz
jarzzz
jahh, sellega ei saanud tõeste hakkama :(
Oosmo
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти