• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Võtsin teid kuulda ja vaatab kuidas siis seekord läheb:)
Janis
Tundub, et keegi ei taha laenu anda? Äkki siis keegi annaks nõu, 1200 euri mitmeks kuuks ja mis protsendiga ollakse valmis laenu andma, skoor 700?
Janis
Janis
Tundub, et keegi ei taha laenu anda? Äkki siis keegi annaks nõu, 1200 euri mitmeks kuuks ja mis protsendiga ollakse valmis laenu andma, skoor 700?


Oletavasti polnud teema laenupakkumise tingimuses, vaid investoritel polnud hetkel vaba raha. Praegu on portaali hulganiselt vaba raha tekkinud (eilsega võrreldes ca 3 korda rohkem), mistõttu võiksite uuesti proovida.
PS Mina pakun 700 skoorile 6 kuu laenu 48%ga, 12 kuud 45% ja 24 kuud 46%ga.
Oosmo
Ok, proovime 24 kuud 46%, ehk nüüd õnnestub. Tänud soovituse eest!:)
Janis
1 küsimus veel, kui mul ei õnnestu nt 1200 euri täis saada, mis tundub üsna tõenäoline, kas siis on mul võimalik võtta mitu väiksemat laenu mida pakub süsteem`?
Janis
Janis
1 küsimus veel, kui mul ei õnnestu nt 1200 euri täis saada, mis tundub üsna tõenäoline, kas siis on mul võimalik võtta mitu väiksemat laenu mida pakub süsteem`?


Väiksemat laenu võib kindlasti taotleda.
Ei oska peast öelda palju see miinimum summa on arvatavasti ca 100-300€.
Seega võite proovida esialgu taotleda pool summast (600€).
ipc
Millest võib tuleneda see, et laenutaotlus on ootel ja eile oli süsteemi poolt pakutud osa 70 EUR, aga täna on 30 EUR?
Tinistus
See on normaalne nähtus. Süsteemi poolt pakutav osa võib muutuda siis, kui investor muudab seadeid või muutub investeeringuks mõeldud summa.
arne
Tere!
Mul on üks suurema summa taotlus ootel. Tegin nüüd ühe teise taotluse veel - väiksema aja ja väiksema summa peale (et järsku see suurem summa ei tule täis). Kas nüüd võib olla veelgi väiksem võimalus, et suurem täis tuleks? Mis te arvate? Taotlust saab alati ju kustutada ka. Või ei saa, kui sinna midagi juba pakutakse?

Tervitades
Laenaja Tinustus
Tinistus
Tere.
Taotlust saab kustutada seni, kuni see täis pole.
Omaraha.ee
arne
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти