• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere!

Kas keegi oskaks mulle seletada, millepärast hüppavad skoor ja limiit vaheldumisi kord üles, kord alla? Minu kontoga on selline metamorfoos kogu aeg toimunud. Seni, kuni ma olin maksuametile võlgu, kuigi võlg oli ajatatud, oli skoor alati 700 midagi, siis pangaväljavõttega sain seda suurendada 825le. Siis sain EMTA võlast lahti, saatsin väljavõtte ja skoor tõsteti ainult 800le. Läks paar päeva mööda, skoor kerkis ühtäkki 885-le ja krediidilimiit 8000-le (!!!). Nüüd pole midagi muutunud, maksuametile hetkel võlgu pole, kellelegi pole maksmisega hilinenud, aga paar päeva tagasi kukkus limiit 5500-le ja täna kukkus skoor 860-le ja limiit hoopistükkis 1200-le. Mitte et ma oleksin nõus, et mu limiit peaks olema endiselt 8000 (siin portaalis naljalt keegi 3 aastaks ei laena ja 1 aastaks on 8000 selgelt liiga palju), aga et miski pole muutunud, maksehäireid, midagi pole, ja limiit ja skoor nii järsku vähenevad, limiit lausa kolossaalselt. Sellest ei saa kuidagi aru.

Tänu ette vastamast!
Tinistus
Konto väljavõtte põhjal arvutatud skoor ja limiit kehtivad kaks kuud. See aeg sai eile täis. Peate esitama uue konto väljavõtte.
Omaraha.ee
arne
Tänu selgitamast. Saatsin väljavõtte, kõik OK.
Tinistus
 
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти