• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere üritasin teha ülekannet oma pangakontolt omaraha pangakontole, aga millegipärast ei lase teha.
Omaraha portaalist saate kanda raha oma pangakontole, aga mitte oma pangakontolt omaraha kontole. Kui soovite raha kanda Omaraha pangakontol, siis peate ülekande tegema pangast.
vlk494
tere , tegin laenu 100 euri , jasaatsin pangast 0,01 sendi , tahaks teada kui kaua läheb vastusega , et kas saan või ei ?
urmaslepp
urmaslepp
Tööpäeviti võib raha laekumine kuni 4 tundi aega võtta, laekumise kiirus oleneb pankadest.
vlk494
Olen registreerunid klient,kuid laenutaotlust tehes pean ära täitma kontaktid.Olen seda mitu korda teinud,siis vastus,et isikukood kasutusel,täidan uuesti ja sama seis.Kuidas sealt edasi pääseda ?
tuisuline
tuisuline
Olen registreerunid klient,kuid laenutaotlust tehes pean ära täitma kontaktid.Olen seda mitu korda teinud,siis vastus,et isikukood kasutusel,täidan uuesti ja sama seis.Kuidas sealt edasi pääseda ?
Teil on juba konto olemas ja sama isikukoodiga ei saa kaks korda registreerida. Siit lehelt https://omaraha.ee/et/accounts/password_reminder/ saate saata endale paroolivahetuse emaili, kui Te vana konto kasutajanime ja parooli ei mäleta.
vlk494
Laenutaotlusel neljapäeval raha pidi tulema reedel “ enne lõuna ” , nagu lubas Omaraha kui kirjutasin ja täpsustasin . Õhtupoole reedel ikka väidas Omaraha , et “ raha oli kantud arvele ********** ” . Täna on laupäev ja muidugi raha ei ole. Arvatavasti ( see on veel küsimus ?! ) raha tuleb esmaspäeval (?!) , kui lepingu järgi mina nüüd pean tagasi maksma ikkagi õigeajal. Aga juba ma maksan saamatu raha protsendi päevade eest. Väga halb kogemus, väga halb klienditeenindus. Ärge pöörduge siia !
leena72
leena72
Laenutaotlusel neljapäeval raha pidi tulema reedel “ enne lõuna ” , nagu lubas Omaraha kui kirjutasin ja täpsustasin . Õhtupoole reedel ikka väidas Omaraha , et “ raha oli kantud arvele ********** ” . Täna on laupäev ja muidugi raha ei ole. Arvatavasti ( see on veel küsimus ?! ) raha tuleb esmaspäeval (?!) , kui lepingu järgi mina nüüd pean tagasi maksma ikkagi õigeajal. Aga juba ma maksan saamatu raha protsendi päevade eest. Väga halb kogemus, väga halb klienditeenindus. Ärge pöörduge siia !
Teie raha tuli meile tagasi, sest konto number on vigane. Saadan selle numbri Teile postkasti kaudu. Vaadake üle ja andke õige number.
Omaraha.ee
arne
Tere!

Lugesin, et laen laekub kontole 7 päeva pärast. Sel juhul tühistan laenu tellimuse.


Kõige paremat!
KaiAllak1
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти