• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Slawko
Nechcela by ste bit moj investor?

Dobrý deň,

nanešťastie Vám momentálne nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
dobri deni ja som mal dostat na ucet pozicku odvas a som ne dostal nevijem co sa stalo
ozan
ozan
dobri deni ja som mal dostat na ucet pozicku odvas a som ne dostal nevijem co sa stalo

Dobrý deň,

prihláste sa na finzo.sk pod svojím užívateľským menom a pošlite nám kópiu občianskeho preukazu na dokončenie registrácie https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/
Následne sa budeme Vašej žiadosti venovať.

Finzo.sk
PatrikK
Podarilo sa tu niekomu vobec dostat pozicku tento tyzden ??
zakazdym ked sa mi pozicka naplni zrazu zmizne upne zahadne. uz asi 7x zadavam ziadost a zakazdym mi odpise nejaku strojovu odpoved…

potom o com je to? ste tu vobec realni nejaki ziadatelia ?
evula88
ozan
dobri deni ja som mal dostat na ucet pozicku odvas a som ne dostal nevijem co sa stalo


aj vam to zmizlo?
evula88
evula88
Podarilo sa tu niekomu vobec dostat pozicku tento tyzden ??zakazdym ked sa mi pozicka naplni zrazu zmizne upne zahadne. uz asi 7x zadavam ziadost a zakazdym mi odpise nejaku strojovu odpoved…potom o com je to? ste tu vobec realni nejaki ziadatelia ?

Dobrý deň,

máte Neukončené žiadosti o pôžičku. Stav pôžičky nájdete tu https://finzo.sk/sk/pozicky/pozicky/

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň prajem všetkým,

v lete som investoval do 5-tich projektov na tomto portáli,
Výsledok je nasledovný: prišliel som zatiaľ o 8x4=32,00 EUR. Preto Vám všetkým neodporúčam investovať.

S pozdravom Iwan
Ivanesco
Refresh:

V lete 2017 som investoval na tomto portáli 100,00€ výsledok k 20.3.2018 je zostatok na účte cca 70,00€.
Takže celkovo som prišiel o 30,00€.

Opakujem to čo predtým.

ODPORÚČAM NEINVESTOVAŤ!!!

Je 22.6.2018 k peniazom, ktoré mi ostali na účte cca 70,00€ sa neviem dostať, ani ich vybrať z portálu…

S pozdravom IwanH
Ivanesco
Čili za rady… ;)
manko2011
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти