• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Võtsin laenu 1 kuuks 200 euri, maksin õigel ajal tagasi. Hetkel sooviks veel võtta laenu 1 kuuks 200 euri aga skoor on langenud alla 600.
Kas pean tõesti iga kuu ajatagant uuesti 6 kuu pangaväljavõtte saatma??? Nonsess ju.
Saarekas
Kas keegi on teeninud viivist minu laenudelt? Hetkel neli aktiivset laenu.

Hetkel minul üleval taotlus 12% 300 3a

Intress madal kuid investeeringud Omarahas katavad topelt minu laenud. Seega suhteliselt turvaline investeering,
Margus1981
Margus1981
Kas keegi on teeninud viivist minu laenudelt? Hetkel neli aktiivset laenu.Hetkel minul üleval taotlus 12% 300 3aIntress madal kuid investeeringud Omarahas katavad topelt minu laenud. Seega suhteliselt turvaline investeering,

Mis motiveerib sinna investeerima kui seal 12%- 2,4 prossa mis läheb oma rahale järele jääb 9,6%

Kui võtta tagatud laenud siis seal on 11%-0,55 prossa mis läheb omarahale tootluseks jääb 10,45%

Tõsta oam protsenti ;)
Heinar5
Heinar5

Mina kedagi motiveerima ei hakka vaid pakun omapoolset intressi mida olen nõus ning suuteline korrektselt maksma. Kõik võetud laenud on edasi investeeritud ja puudub eluline vajadus selleks laenuks. Täna on minu skoor 810 (häirib rohkem kui laenu õnnestumine) ja maksed tasutud 100% kuid vaadates investeeringuid siis lähevad ka 900 skoorid hapuks. Edu kõigile investoritele ja minule siin Omarahas meeldib kuna ise otsustan intressi millega võtan laenu ja laenan välja.
Margus1981
Kuna turg võimaldab siis tõstsin taotluses intressi 15% peale. Veidi kõhklen täituvuses kuid proovin siiski.
Margus1981
Mõttetu laenuandja,skoor 850 ja laenu saab 500€ :D
sulev1964
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти