• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
uuetmees
Härra Vincent! Vaadake enne kommenteerimast peeglisse! Kes siin on sappi pritsinud? Kas kriitika on sapipritsimine Sinu arust? Ja et kõik normaalsed inimesed aru saaksid, ehk tood ka mõned näited, kus portaalides see o% pakutakse!!! Aitäh!

Võta kasvõi kodumaine Bondora. Ka sa seal saad 100-ndal päeval 60% nõudest tagasi? Jah, Sul on õigus müüa võlas investeeringut järelturul. Siin on kõigile garanteeritud hüvitis portaali tagatisfondi poolt ning nende vahele võrdusmärki tõmmata minu hinnangul ei saa..

Sinu viitel sponsorlusle polnud minu hinnangul konstruktiivse kriitikaga absoluutselt midagi pistmist. Lihtne näide - kui sa indekseid ostad ja seal positsioon järsult pisut kehvaks läheb - kas siis hakkad ka fondivalitsejale või vastava börsi juhtkonnale kirjutama?

Sapi pritsimise all pidasin pidevat negatiivset kommentaaride voogu Omaraha meeskonna aadressil. Harva, kui siin foorumis ka millegagi rahul ollakse. Ma investeerin ka mujal portaalides ja võin kinnitada, et olen Omarahaga kõige rohkem rahul, seda just tagatisfondi kasutamise pärast. Puutun igapäevaselt kokku täitemenetluste ja pankrotimenetlustega ning selle kogemuse pealt võin öelda, et Omaraha laehendus võlgade müümiseks on väga mõistlik. See, et nõue müüakse kellelegi maha 30-40% põhivõlast ei tähenda, et partner veel või sees ujuks. Omandatud nõue tuleb kohtus maksma panna, mis toob kaasa kulutused riigilõivule, juristidele. Osuse tuleb täitmisele viia, mis ei tähenda veel, et kohe rahasse upud. Vahel saad oma raha 5-6 aastal täitemenetluse algatamisest, vahel 10ndal ja ilmselt pole ka väga harv juhus, kui Sul ei õnnestugi nõudele 10 aasta jooksul otsuse tegemisest ühtegi laekumist saada ning siis tuleb investeering korstnasse kirjutada.

VincentVega
Härra Vincent! No sappi pritsid Sa minu aadressil küll ilmaasjata! Ka mina olen selles, et Omaraha toimib hästi Sinuga nõus, aga kus portaalis ikka see 0% on ei selgu Su kirjutisest küll! Ja veel. Seda, et Slovakkiasse laienemine tundub olevat ebaõnnestunud(vähemalt siiamaani!), pole ainult minu väljamõeldis, olen ma kuulnud nii mõneltki veel! Aga ma loodan, et nagu öeldakse, vigadest õpitakse…
uuetmees
uuetmees
Härra Vincent! No sappi pritsid Sa minu aadressil küll ilmaasjata! Ka mina olen selles, et Omaraha toimib hästi Sinuga nõus, aga kus portaalis ikka see 0% on ei selgu Su kirjutisest küll! Ja veel. Seda, et Slovakkiasse laienemine tundub olevat ebaõnnestunud(vähemalt siiamaani!), pole ainult minu väljamõeldis, olen ma kuulnud nii mõneltki veel! Aga ma loodan, et nagu öeldakse, vigadest õpitakse…
Uuremees. Loe siis veel korra üle. Seal viidatud, et Bondora poolt pakutakse Sulle 100-ndal päeval 0% hüvitist.
VincentVega
Härra Vincent! No ära Sa mees siis pahanda,kui saad mõnest asjast teistmoodi aru kui mina. Ei ole ju mõtet siin foorumis hakata kirjavahetust sellepärast pidama! Kõike head soovides Uuetmees.
uuetmees
Tere!
Üks niisugune minu arvates ka teisi investeerijaid huvitav küsimus.
Kas Slovakkias figureerib samuti, nagu meil, selline instants nagu üleriigiline võlaregister. Aitäh!
uuetmees
uuetmees
Tere! Üks niisugune minu arvates ka teisi investeerijaid huvitav küsimus.Kas Slovakkias figureerib samuti, nagu meil, selline instants nagu üleriigiline võlaregister. Aitäh!
Jah, seal on selline register ja me kasutame seda, kuid see on tunduvalt nõrgem ja auklikum kui Eesti omad. Eestis me teatavasti kasutame KI maksehäireregistrit, Julianust ja Liisi andmebaasi. Viimases on 300'000 nime ja erinevalt teistest sisaldab see ka positiivset infot. Midagi sellist SK's vastu panna pole.

Kui juba jutuks läks, siis saan öelda, et kvaliteet liigub Slovakkias paremuse suunas. 900+ kohta võiks öelda juba HEA, 800+ RAHULDAV. 700+ me veel rahul ei ole, kuid seal on summad väga väikesed. 600+ ei kõlba kuhugi. Paari lähima päeva jooksul viskame 600+ täiesti välja ja jagame 700+ kaheks. Matemaatik hetkel tegeleb. Lisaks sellele oleme teinud suure hulga tarkvaralisi täiendusi. Kõigist ei taha avalikult rääkida, aga on näiteks üks selline, et kui inimese limiit on 500 aga ta võtab 100 välja, siis läheb ülejäänud limiit lukku ja enne ta teist-kolmandat laenu ei saa, kui esimest on maksma hakatud.

Meie arust liigub asi õiges suunas, kuid korraliku mahuni kulub veel tublisti aega. Arusaadavatel põhjustel on SK's rahaga kitsas. Asja käigus hoidmiseks olen sinna paigutanud umbes 30'000 oma isklikku raha. Võin öelda, et seis on plussis ja liigub paremuse suunas. Olen rahul.

Omaraha.ee

arne
rakulka
Посмотрел торгов какой процент они готовы деньги Словакию выдать, я подумала о том, что эти люди либо сумасшедшие, или не свое вообще представление о том что делают. Порой, кажется, там предложения более низкие %, чем в эстонии свои! В настоящее время похоже на реальность, но не так, что все, кто предлагают там менее 50%, скорее всего, находятся на негативной территории.
juraPet
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти