• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Paluks laenu 500-, maksehaäired puuduvad, töökoht olemas.Tagasimakse 6-12 kuu jooksul, max. protsent 45.Võimalik leping digialgirjastada!
Kuna siin krediidilimiit ületatud siis laenu võtta ei saa enam!
Kontakt riki01@hot.ee
Rix74
Rix74
Paluks laenu 500-, maksehaäired puuduvad, töökoht olemas.Tagasimakse 6-12 kuu jooksul, max. protsent 45.Võimalik leping digialgirjastada!
Kuna siin krediidilimiit ületatud siis laenu võtta ei saa enam!
Kontakt riki01@hot.ee

Nõus ka kõrgema protsendiga!
Rix74
Soov püsiv-kasutage võimalust investorid!
Rix74
Omaraha.ee laenuhaldurid seda diili ei soovita!
arne
Tere
Sooviksin laenu 500 eurot et kustutada kogu laen monettist korraga mitte maksete kaupa. tagasimaksega ligemale 400 euri .veidi jaaks hadavajalikeks ostudeks.
Tagasimakseid teeks 50 euri haaval iga kuu.
just laenu tottu mu skoor 595 ja siit tavateel laenu ei saa.
Ootaksin investorite pakkumisi siia enda postkasti voi sms nr 56718761. palun juurde lisada ka intress summalt eurodes.
Moistvat suhtumist oodates Eve
eve1984
tere!
olen imre ning soovin laenu 250.eurot ml on kindel sissetulek ja töö teeks lepigu notari juures,et asi ametlik
imre25a
Nimelt olen pensionäär,saan pensioni 260€.
olen sundüürnik,ja uus omanik tõstis üüri,et korteri eest maksan üle 200eur.
Muidu saan ilusti hakkama,elan koos tütrega,aga tal ametliku sissetulekut peale lapsetoetust pole,töötab ta mitteametlikkult.,Ja mul esines võimalus osta korterit Kloogas 3000€ eest,kui ma saaksin laenu 4-5aastaks maksaksin laenu ja korteriarve eest kokku sama palju igakuiselt,aga vähemalt ei peaks siis puid ostma ja iga päev korteri kütta.Ja saunale ka raha raisku ei lähe.See on hea võimalus.
Või oleks näiteks selline võimalus,et ma seda sama ostetava korterit pannaks tagatiseks.
Laenuleping notari kaudu.
Kuna korter on kohtutäituri poolt sundmüügis,siis sellest ongi nii väike ostuhind,muidu see korter maksab palju rohkem.
maar
maar
Nimelt olen pensionäär,saan pensioni 260€.
olen sundüürnik,ja uus omanik tõstis üüri,et korteri eest maksan üle 200eur.
Muidu saan ilusti hakkama,elan koos tütrega,aga tal ametliku sissetulekut peale lapsetoetust pole,töötab ta mitteametlikkult.,Ja mul esines võimalus osta korterit Kloogas 3000€ eest,kui ma saaksin laenu 4-5aastaks maksaksin laenu ja korteriarve eest kokku sama palju igakuiselt,aga vähemalt ei peaks siis puid ostma ja iga päev korteri kütta.Ja saunale ka raha raisku ei lähe.See on hea võimalus.
Või oleks näiteks selline võimalus,et ma seda sama ostetava korterit pannaks tagatiseks.
Laenuleping notari kaudu.
Kuna korter on kohtutäituri poolt sundmüügis,siis sellest ongi nii väike ostuhind,muidu see korter maksab palju rohkem.


Kui tegemist on sundmüügiga siis arvatavasti tuleb enampakkumine ja korteri hind tõuseb kindlasti üle 3000€. Hetkel on City24-s müügis 2 kohtutäiturite poolt enampakkumisele minevat korterit Kloogal. Mõlemile lisandub üüratu üürivõlg. Võibolla pole tegu nende korteritega millest teie räägite. Niisama infoks lihtsalt mainin.
Sull_S
tere! olen toomas ja sooviks 200 euri laenu 90-ks päevaks
On kindel sissetulek.
Kõik säästud läksid autoremondile ja on võlgnevus monettile, loodan mõistliku arusaamist ja kiirelt vastust.

suhtlen gmailiga toomas.akmenskis@gmail.com , kõik pakkumised on teretulnud

ettetänades toomas
Tom26
kui kõik pakkumised on teretulnud siis pakuks kohe välja suurepärase võimaluse esitada laenutaotlus siit: https://www.omaraha.ee/loan/
keijor
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти