• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Olen natukene segaduses.. Tulin siia sooviga laenata 2300€ umbes 18kuuks.

Kuid Krediidilimiit on 300€ ja sedagi ainult juhul kui laenan kuni kuueks kuuks. Kuidas saab suurendada võimaliku krediidilimiiti ja tähtaega?
kasutaja01
kasutaja01
Olen natukene segaduses.. Tulin siia sooviga laenata 2300€ umbes 18kuuks.

Kuid Krediidilimiit on 300€ ja sedagi ainult juhul kui laenan kuni kuueks kuuks. Kuidas saab suurendada võimaliku krediidilimiiti ja tähtaega?


Minu teada oleks vaja saata pangakonto(de) väljavõtted jms. mis tõendavad, et olete võimeline suuremat ja pikemaajalisemat laenu tagasi maksma.
Oosmo
Oosmo
kasutaja01
Olen natukene segaduses.. Tulin siia sooviga laenata 2300€ umbes 18kuuks.

Kuid Krediidilimiit on 300€ ja sedagi ainult juhul kui laenan kuni kuueks kuuks. Kuidas saab suurendada võimaliku krediidilimiiti ja tähtaega?


Minu teada oleks vaja saata pangakonto(de) väljavõtted jms. mis tõendavad, et olete võimeline suuremat ja pikemaajalisemat laenu tagasi maksma.



Selge, tänan.

Nägin küll, et "skoori" saab suurendada lisaküsimustele vastamisega, kuid ei leidnud kohta kus seda teha saab. Nüüd leidsin üles.
kasutaja01
Tere

Sain pangaväljavõtte saadetud, punkte nüüd 825 ja uus krediidilimiit 600€ kuigi samas näen, et ka 700 skooriga on tehtud 2000€ laenutaotlus teise kasutaja poolt..
kasutaja01
kasutaja01
Tere

Sain pangaväljavõtte saadetud, punkte nüüd 825 ja uus krediidilimiit 600€ kuigi samas näen, et ka 700 skooriga on tehtud 2000€ laenutaotlus teise kasutaja poolt..


Oletan, et kui tõestate oma laenu tagasimaksetega oma usaldusväärsust, suurenevad vastavalt ka skoor ja limiit.
Oosmo
Oosmo
kasutaja01
Tere

Sain pangaväljavõtte saadetud, punkte nüüd 825 ja uus krediidilimiit 600€ kuigi samas näen, et ka 700 skooriga on tehtud 2000€ laenutaotlus teise kasutaja poolt..


Oletan, et kui tõestate oma laenu tagasimaksetega oma usaldusväärsust, suurenevad vastavalt ka skoor ja limiit.


Tere

Tänan kasutaja Oosmo-t abivalmiduse eest.
Aga sellisest summast poleks olnud abi:) Ja sain edukalt laenatud Isepankuris vajaliku summa, nüüd sooviks oma konto siit kustutada aga kahjuks ei leia sellist võimalust.. :)
kasutaja01
kasutaja01
...
nüüd sooviks oma konto siit kustutada aga kahjuks ei leia sellist võimalust.. :)


Eeldan, et kui võimalikud teenustasud on Omarahale tasutud siis kiri portaalile võimaldab konto kustutada.
ipc
Oosmo
kasutaja01
Tere

Sain pangaväljavõtte saadetud, punkte nüüd 825 ja uus krediidilimiit 600€ kuigi samas näen, et ka 700 skooriga on tehtud 2000€ laenutaotlus teise kasutaja poolt..


Oletan, et kui tõestate oma laenu tagasimaksetega oma usaldusväärsust, suurenevad vastavalt ka skoor ja limiit.

See nüüd küll "vett " ei pea.Maksad tagasi kuid miski limiit küll ei suurene-veidike"lärmad" klienditeenindusega ja oledki" halvas nimekirjas" :)
Rix74
Klienditeenindusega lärmamisest kasu ei tõuse, see on kindel. Skoori ja limiidi arvutamise koosseisu detsibellid siiski ei kuulu.
Oleme korduvalt küsinud konto väljavõtet, aga te ei saada seda. Arvan teadvat selle põhjust.
Omaraha.ee
arne
Tere,Mina Mai saatsin teile kontovälja võtte,aga vastust ma pole saanud kas mul on võimalik ültse laenu saada,kuidas saaksin ka skoori suurendada
My31
 
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти