• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Kas laenuraha on otsakorral, või milles asi, et nii 24 kui ka 36 kuulistel laenudel näitab, et puuduvad vahendid kasvõi 100 euro laenamiseks kuigi portaal näitab vabarahaks üle 60 tuhande. Kuhu see koer siin maetud on?
kaidokas
Mis su skoor on? Mulle näitab küll, et saan laenata.
procyonlotor
procyonlotor
Mis su skoor on? Mulle näitab küll, et saan laenata.


860
kaidokas
Intress ei ole atraktiivne.
Raika
Jutt polegi sellest mis intressi mina valisin vaid , et automaat ei tee ühtegi pakkumist 24-36 kuulistele laenudele .
kaidokas
Ja mis intressi Sa valisid?
Oletan, et see oli liiga madal, et investorid sinna oma raha panna tahaks.
Oosmo
Oosmo
Ja mis intressi Sa valisid? Oletan, et see oli liiga madal, et investorid sinna oma raha panna tahaks.
Oletada võib kõiksugu asju.. Kui teha algne laenu saamise taotlus, siis tuleb sinna vaid lisada summa mida soovid ja aeg kui pikaks ajaks laenusoov on ning arvuti ise pakub sulle sellist intressi mida oleks võimalik saada. Hetkel aga ei paku midagi…..
ps, Mis on siis see atraktiive intress omarahas- 50???
kaidokas
Oosmo, laenutaotlusel saad valida ainult perioodi ja summa, intress pakutakse portaali poolt.

kaidokas, oletan, et korduval laenamisel ei pakuta laenu nende investorite poolt, kes juba on Sulle laenu andnud.
dubow
kaidokas on vähem kui kuu jooksul saanud kaks laenu, seetõttu arvuti pakkumist ei tee. Antud juhul ei ole tegu investorite korduvuse ega nappusega vaid kahe laenu reegliga.
Omaraha.ee
arne
 
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти