• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
tere kuidas ma saan teada enda skoori … kui ma vajutan laena siis sealt pean ma valima summa ja perioodi kauaks soovin laenu aga ma ei leia kuskilt kust ma saaks skoori teha
SuursaarAnne
Kui vajutate “LAENA KOHE”, siis tekib summa graafiku ülevale paremale kast, kus on skoor kirjas
vlk494
Ärge saatke kontoväljavõtet, sest tõstmise asemesl nad hoobis kärbivad limiiti.Minuga just juhtus nii.oli peaaegu 600 ja nüüd on 400…..selline äri :)
Lisete20
No kuulge, ju siis pangakonto väljavõttest nähtus halb krediidivõimekus. Ega keegi pahapärast limiite ei kärbi ja ega Omarahagi laenulimiidi vähendamisest mingit kasu ei saa. Vastupidi - laenulimiidi vähendamine on otsene kahju Omarahale teenimata jäänud tasuda näol, samas aidates investoritel ära hoida potentsiaalselt halva laenu andmise.
traktor
Skoor langes varem 810 ja nüüd 760 (peale väljavõtteid). Portaalis investeeringuid 3000, maksehäired puuduvad. Eelnevalt toimetanud Bondoras kasutajanimi Pankur. Hetkel siin üleval üks taotlus 500eur. 12% 2a.
Isiklikult veidi üllatunud skoori langusest teades enda varasemat maksekäitumist.

Margus1981
Miks on minu skoor alla 600 kui ei ole ühtegi maksehairet. 39303291911
Nuuru
Olukord on veidi paranenud ja tänaseks on skoor 910 (alla 1000 ei ole rahul). Hetkel siin üleval üks taotlus 300eur. 12% 2a.
Tänan eelnevaid investoreid kas aitasid 500eur. laenul täituda. Kahjuks pole keegi neist teeninud viivist kuna maksed laekuvad õigeaegselt.
Slovakkiasse enam eriti ei investeeri.

Eestis 2 sinist lepingut 189st. (kollaseid 11)
Slovakkias 13 sinist lepingut 130st. (kollaseid 17)

Margus1981
Olukord on veidi veider. Kõigepealt saadavad sõnumi, et tõstsime limiidi 3750 euroni kuid arusaamatu miks on langetatud skoor jälle 810 peale. Kõik laenud olen jätnud portaali edasi investeerimiseks ja laenud maksnud täpselt õigel päeval.

Milleks tõsta limiiti kui langetate skoori lugupeetud Omaraha?
Margus1981
Margus1981
Olukord on veidi veider.
Meie andmetel on Teil riigi ees maksuvõlg, nii et mis siin ikka niiväga veidrat.
Omaraha.ee
arne
Tere,

Minu andmetel on kehtiv tasumisgraafik mis koostatud enne tähtaega ning on 2 kuud ettemakstud ja sellest tulenevalt on kõik korrektne.
Leian, et pole võlgnik kui tasun korrektselt graafikut (2 kuud ette) mis maksuametiga sõlmitud ja ei hakka selleks väärtpabereid odavamalt müüma.

Lugupidamisega
Margus1981
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти