• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Dobry den.Rada by som zainvestovala len nikde nevidim,že ste nahlaseny v Narodnej banke ako poskytovatelia požičiek a nikde neuvadzate sidlo spoločnosti.
Aku mam istotu,že o svoj vklad nepridem?
KAKAO
Dobry den.Rada by som zainvestovala len nikde nevidim,že ste nahlaseny v Narodnej banke ako poskytovatelia požičiek a nikde neuvadzate sidlo spoločnosti.Aku mam istotu,že o svoj vklad nepridem?
Dobrý deň,

Finzo je portál, ktorý neposkytuje úvery ani pôžičky z vlastných zdrojov ani iných zdrojov, preto nie je potrebná registrácia v NBS.

Úverový vzťah vzniká vždy medzi veriteľom (investorom) a dlžníkom. Takto je postavená aj úverová zmluva a každý investor má pri každom úvere zvlášť úverovú zmluvu. Finzo disponuje na základe VOP len dispozičným právom. V prípade, že aj dlžník neuhradí splátky viac ako 3 mesiace investor dostane späť približne 55-70% istiny.

Sídlo spoločnosti je uvedené dole na webstránke: Posti 30, Haapsalu 90504, Estónsko IČO 12781600
Subjekt je zaregistrovaný na SR pod DIČ 4120001292.

Finzo.sk
st.anci
pouzil som moje udaje a stale mi vypisuje ze rodne cislo bolo pouzite preco dalej ma ani nepusti nechapem tomu
pavolsimcik
pavolsimcik
pouzil som moje udaje a stale mi vypisuje ze rodne cislo bolo pouzite preco dalej ma ani nepusti nechapem tomu
Dobrý deň,

to sa stáva iba v prípade, že sa klient snažil zaregistrovať na Finzo viac ako raz. Dnes Vás budeme telefonicky kontaktovať, aby sme vyriešili túto situáciu.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den poziadala som o pozicku poslala som vam aj vypisy uctu a aj kopiu obcianskeho preukazu a ked dam ziadat tak ma to dalej nepusti
zuzana1713
Dobrý deň prajem. Chcela by som investovať , pozerala som si vašu stránku a mám otázku, ten úrok čo je zverejnený pri jednotlivých žiadateľoch je ročný teda p.a.? Požičiavate ľuďom aj na kratšie obdobie ako jeden rok? Myslím že by to bolo zaujímavé aj pre investorov aj pre žiadateľov o pôžičku. Ďakujem za odpoveď.
Silvia68
Silvia68
Silvia68
Dobrý deň,

áno, uvedený úrok je ročný p.a.
Pôžičky poskytujeme na Slovensku od 1 mesiaca do 2 rokov, v Estónsku aj na dlhšie obdobie.

Finzo.sk
st.anci
Mam rovnaky problem. Rodne cislo už bolo puzite a nejde to ani resetnut ani nic.
Szco1991
Dobri ja potrebujem surne pozicat… Najde sa investor? Dakujem
Slawko
Nechcela by ste bit moj investor?
Slawko
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти