• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Olles investorina OR vaid ca kaks kuud tegutsenud ja investeerimispoolega enam vähem tutvunud ning investeeringud tulu ootama seadnud, püüan nüüd end kurssi viia ka OR laenamise poolega. Selleks taotlesin väikest laenu ja edastan käesoleva blogiga ka teistele OR kasutajatele sellega seoses oleva info (ja ka emotsioonid). Viimaste laenumaksetega kavatsen võlgu jääda (kuivõrd see investeeringute tagasilaekumise tõttu võimalik võiks olla), et võimalikult pikalt testida ka võlamenetluse toimimist. Seetõttu vabandan juba ette minu testlaenu investeerinute ees. Kompensatsiooniks on saadavad viivised ja käesoleva blogiga vahendatud info.

Taotluse ülespanemine oli väga lihtne. Ehkki sellele eelnes mõningane "vaidlus" minu krediidiskoori üle. Nimelt oli algselt (tundmatuna) minu krediidiskooriks 720, kuid poole aasta pangaväljavõtte esitamise tulemusena alandati see mulle ootamatult 600 peale. Kui selle vaidlustasin, siis tõsteti 760le. PS Minu varade ja investeeringute ning sissetulekute seisult ning OR skooritutvustuse kohaselt peaks skoor olema julgelt üle 900? Aga olgu see, kuidas on.

Taotluse tegin OR keskkonna (ja minu madala skoori) üldisest intressitasemest ca 2 korda madalamana (et ehk siiski õnnestub mulle suht kahjulikku testlaenu vältida??). Siiski mulle ootamatult täideti laenutaotlus paari päevaga. 12 kuu pikkusest 100 EUR laenust läks 3 EUR tagatisfondi ja 7 EUR tehingutasuks, mistõttu virtuaalarvele kandus 90 EUR.

Saadud vahendid kandsin oma lühiajaliste investeeringute kontole ja loodan nende lühiajalisest investeerimisest vähemalt osa laenuga seotud kulusid tagasi teenida.

Siiani tuleb kiita OR keskkonda väga lihtsa, sujuva ja tõrgeteta toimimise eest.
Oosmo
Tänud teavitamast! Juhtusin olema testlaenu rahastaja 50% ulatuses (siinses keskkonnas investorite nimekirja vist ei näe) ning tean nüüd, mis toimuma hakkab.
Jääb siis ootama edasisi kommentaare, edu-jõudu!
maus
See skoorindus siin jh veidi kellegi suvast sõltuv ,peale konto väljavõtet sain 870 ja oma imestuseks umbes nädal hiljem vaadates oli juba 910! kahjuks ei jõudnud teie testlaenu investeerida. aga skooriga 910 poleks miski mure saada u 25% laenu(vähemalt 5-12 kuupäevavahel)
ati01
ati01
See skoorindus siin jh veidi kellegi suvast sõltuv ,peale konto väljavõtet sain 870 ja oma imestuseks umbes nädal hiljem vaadates oli juba 910! kahjuks ei jõudnud teie testlaenu investeerida. aga skooriga 910 poleks miski mure saada u 25% laenu(vähemalt 5-12 kuupäevavahel)


Sellepärast kontoväljavõtte saatsingi, et oleks võimalus finantsvõimenduse (ja investeeringute tagatsisega) investeeritavaid vahendid kasvatada. Kuna OR on laenamisega seotud kulud küllalt suured, siis peax saadava laenu intress olema tõenäoselt ca 10% madalam väljalaenatavate vahendite kesmisest intressist. Sinna juurde tuleks arvestada laenuda tagastumise riskimarginaal. Oletan, et ca 10 - 15%.
Oosmo
Üks ettepanek investoritele!

Eksperiment - investeerida just kõige väiksematesse skooridesse ja kõige kõrgematesse võrdselt

ning teha märkusi: kes on kohusetundlikum oma kohustuste osas , kas väikse skooriga=madalapalgaline või kõrge skooriga=suure sissetulekuga laenuvõtja?
ingesc
ingesc
Üks ettepanek investoritele!

Eksperiment - investeerida just kõige väiksematesse skooridesse ja kõige kõrgematesse võrdselt

ning teha märkusi: kes on kohusetundlikum oma kohustuste osas , kas väikse skooriga=madalapalgaline või kõrge skooriga=suure sissetulekuga laenuvõtja?


Siinkohal tuleks kasuks täpsemini aru saada, kuidas see skoor kujuneb ehk mille põhjal.
RahaFoorum


ingesc
ingesc
Minu arusaam on:sissetulek(tahetakse ju 6 kuu väljavõtet)=skoor ja vastavalt selle antakse krediidi limiit, nii et väikse skooriga ehk madalapalgalisel suht võimatu suuremat laenu siit saada.

Päris nii see siiski ei ole, et sissetulek = skoor. Skoori kujunemisest on pikemalt kirjutatud siin: https://www.omaraha.ee/kkk/
Kui tunnete, et Teie skoor on ülekohtuselt madal, siis saate klienditoega asja arutada. Kontaktid leiate siit: https://www.omaraha.ee/kontakt/
maus
maus
ingesc
Minu arusaam on:sissetulek(tahetakse ju 6 kuu väljavõtet)=skoor ja vastavalt selle antakse krediidi limiit, nii et väikse skooriga ehk madalapalgalisel suht võimatu suuremat laenu siit saada.

Päris nii see siiski ei ole, et sissetulek = skoor. Skoori kujunemisest on pikemalt kirjutatud siin: https://www.omaraha.ee/kkk/
Kui tunnete, et Teie skoor on ülekohtuselt madal, siis saate klienditoega asja arutada. Kontaktid leiate siit: https://www.omaraha.ee/kontakt/

Tänan vastamast, ja abi eest!Päikest Teile!
ingesc
Kasutajale RANNIK! Teie väited suure skooriga laenajate aadressil, kes justkui jultunult oma võlgu ei maksa, on esiteks kohatud, teiseks valed. Grupis 901-1000 on meil üksainus tõsisem problem (31+ päeva), kuid laenajaga on kontakt olemas ja ta maksab. Tõsiseks probleemiks ei saa pidada olukordi, kus maksed hilinevad nädala-kaks. Võiks isegi väita, et selline “probleem” on investorile lausa kasulik. Vahemiku 801-900 probleemide arv on suurusjärgus 3% ja see on täiesti rahuldav tulemus. Vahemikes 701-800 ja 601-700 on probleeme umbes 10% ja 15%, kuid need on pärit valdavalt maist-juunist. Tänaseks on 701-800 kvaliteet juba täiesti hea, 601-700 aga meid ikka veel ei rahulda. Omaraha ei anna võlgu inkassosse. Võlgastega tegeleb Liisi järelmaksu tiim.

Kasutajale LEOPOLD! Skoori ei ennustata kohvipaksu pealt! Skoori arvutamise aluseks on Krediidiinfo ja Liisi järelmaksu andmebaasid ning lisaks neile terve hulk avalikke andmeid. Peate mõistma, et ka kõige kõrgema skoori puhul ei ole võla tekkimise tõenäosus 0,00%. Oleme toonud numbrilisi näiteid erinevate skoorivahemike kvaliteedi kohta ja julgeme väita, et skoorimise üldpõhimõtted on õiged – mida kõrgem skoor, seda vähem probleeme. Loomulikult tegeleme me selle teemaga pidevalt. Võite olla kindel, et võtame malli kõigilt, kes omavad selles osas pädevust. Küsida inimestelt, mille peale nad laenuks saadud raha kulutavad, me vajalikuks ei pea. Küll aga küsime konto väljavõtet kõigilt, kelle kiirskoor on kuni 800, ja neilt, kes soovivad laenata suuremat summat kui kiirlimiit neile lubab. Vajadusel esitame täiendavaid küsimusi.

Omaraha.ee
arne
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти