• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere!

Tegin ennetähtaegse tagastamise lepingu ja maksin selle summa ära, aga ma ei näe virtuaalkontol seda summat?

Ette tänades
veronikavahter
veronikavahter
Tere!

Tegin ennetähtaegse tagastamise lepingu ja maksin selle summa ära, aga ma ei näe virtuaalkontol seda summat?

Ette tänades

Tere,
Teie ülekanne on laekunud ja laen lõppenud.
vlk494
Tere !

Kuidas saab teha ennetähtaegse tagastamise lepingu? Kuna sooviksin seda summat varem ära maksta .
Ette tänades .
KairitL
KairitL
Tere !Kuidas saab teha ennetähtaegse tagastamise lepingu? Kuna sooviksin seda summat varem ära maksta .Ette tänades .
Teil on lühilaen ja pole vaja ennetähtaegse tagastamise lepingut allkirjastada. Kandke raha oma virtuaalkontole ja me võtame selle automaatselt tagasimakse kuupäeval maha.
vlk494
Tere.

Ma ei saa aru, kuhu pean ennetähtaegselt tasutud summa kandma.


Lugupidamisega,
Evelyn Viilu
evelynv
Peate tegema pangaülekande oma virtuaalkontole. Ülekandeks vajalikud rekvisiidid leiate portaalist “KONTO”-“Tee ülekanne” lehelt.
merle11
Aga miks ma ei saaks lyhiajalist laenu ennetähtaega tagasimaksta?
Köik lepingutasud on juba tasutud laenamisel.
Teie saate raha kiiremini kätte ja mina saan laenust lahti.
Falerum
Olen kaks korda paari päeva jooksul swedpangast ülekande teinud oma virtuaalkontole, et enneaegselt lühiajalist laenu tagastada, aga Ikka tuleb summa omarahalt tagasi minu pangaarvele? Kas ma pean ootama siis selle hetkeni, kui kell kukub, ja ei saa isegi paar päeva varem tagasimakset sooritada?
mon67
mon67
Olen kaks korda paari päeva jooksul swedpangast ülekande teinud oma virtuaalkontole, et enneaegselt lühiajalist laenu tagastada, aga Ikka tuleb summa omarahalt tagasi minu pangaarvele? Kas ma pean ootama siis selle hetkeni, kui kell kukub, ja ei saa isegi paar päeva varem tagasimakset sooritada?
Veenduge, et panete viitenumbri viitenumbri lahtrisse. Kui viitenumbrit ei ole või on selgituse lahtris, siis ei jõua raha meieni.
vlk494
 
Сумма займа:
Период займа:

Возврат:

Процент по займам, начиная с 12% в год. Кредиты сроком до 5 лет.

* Первоначальное предложение является образцом.

Войти