• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Sooviksin nõu kui keegi oskab anda. Olen kasutaja olnud alles paar kuud ning tekkis küsimus kas kuidagi on ka võimalik näha kuidas viimasel ajal mingit raha on välja laenatud, et oma laenuprotsenti paremini korrigeerida

Näiteks: läinud kuul ei läinud praktiliselt päevagi kui raha minu kontolt poleks välja läinud lühilaenudesse, samas kui kaks(!) viimast nädalat pole (lühilaenudesse) välja läinud praktiliselt sentigi.
Samas kui ma vaatan pakkumusi enne ja praegu siis näiteks 30-32-34-36 mis ka minul oli seadistatud, oli enne raha hulk väga suur (üle 5000) - praeguseks on see sama protsendi juures oluliselt langenud, olles vaid kusagil 2000-3000. Niisiis raha selle protsendiga liigub välja, ainult mitte minul. Kui vaadata OR statistikat lühilaenudel siis seal ütleb vaid tootlikkuseks 55% mis minu meelest pole reaalne.?!

tänan
rakulka
Teie poolt kirjeldatud raha hulga langus ei tähenda automaatselt seda, et kogu vähenenud summa on läinud lühilaenudesse. Aprillis on väljastatud 15 lühilaenu. Teie intressid olid nende jaoks veidi kõrged. Lühilaenude summad on väikesed, mistõttu enamasti pääsevad sisse vaid mõned üksikud investorid.
55% on kahe aasta keskmine tootlikkus. Alguses olid intressid tõesti sellised.
Omaraha.ee
arne
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse