• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613

Laenuvõimalused

Väikelaen on paindlik vahend, mille abil viia täide oma pikaaegne unistus või hoopis katta ootamatu väljaminek. Siit lehelt leiad ülevaate Omaraha väikelaenu populaarseimatest kasutusvõimalustest.

Reisimine

Reisimine

Reisimine on justkui elukestev õpe – see pakub alati palju emotsioone, ootamatuid olukordi, ägedaid seikluseid ja õpetab mugavustsoonist väljatulekut. Reisimine aitab õppida tundma erinevaid kultuure, keeli ja inimesi. Üks on kindel – kahekümne aasta pärast ei kahetse Sa enam seda, mida tegid, vaid seda, mis tegemata jäi! Reisilaen aitab Sinu pöörased reisiunistused ellu viia.

Taotle laenu

Remont

Kodu on paik, kus me alustame oma hommikut ja ühtlasi kogeme päeva kõige viimaseid emotsioone enne uinumist. Seetõttu on kodu koht, kuhu peaks olema alati mõnus, hea ja turvaline tulla. Ka väga väikese remondiga on võimalik muuta tubade ja köögi välimust ning hubasust. Remondilaen aitab ellu viia Sinu kodu värskenduskuuri!

Taotle laenu
Remont
Kodumasinad

Kodumasinad

Uued modernsed kodumasinad aitavad muuta tüütud kodutööd mõnusaks ja lihtsaks. Kodu kõige tähtsamad kodumasinad on kahtlemata pliit, ahi, külmkapp, nõudepesumasin ning pesumasin koos kuivatiga. Viimaste aastatel on üha olulisemaks lisaks kodumasinate disainile, suurusele ja kasutusmugavusele saanud ka nende energiatõhusus – mida ökonoomsem ja intelligentsem seade, seda vähem elektrienergiale igakuiselt raha kulub. Väikelaen aitab ootamatult katki läinud või vananenud kodumasina kiiresti välja vahetada!

Taotle laenu

Auto

Mida hoolsam on auto peremees, seda paremini sõiduki tervis vastu peab ja seda turvalisem on sellega sõita. Ehk on aeg lasta oma auto mootor ja muud kuluosad üle vaadata? Võib-olla on aga Sul juba pikemat aega olnud mõtteis uue auto soetamise plaan? Olgu tegemist autoremondiga või päris uue sõiduriistaga, autolaenu abil saad vajaliku ostu teha just endale sobival ajal.

Taotle laenu
Auto
Igapäev

Igapäev

Vahel on nii, et suured soovid pigem hirmutavad ja tekitavad mõnutunde asemel liigset pinget. Sel juhul tasub võtta hoog maha ning panustada pisikestesse lubadustesse, näiteks alustada väikestest sammudest. Olgu mõtteis keeleõpinguid, uue eriala omandama või uue lemmiklooma võtmine - iga pisike samm, mille kauaaegse soovi täitmiseks ette võtad, on suur samm lähemale õnnelikkusele. Omaraha väikelaen on paindlik ja sobilik kasutamiseks just nii, nagu Sina seda vajad.

Taotle laenu
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse