• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613

Omarahast

Omaraha on inimestelt-inimesele platvorm, mis on üle 10 aasta kokku viinud laenuvõtjaid ja investoreid nii Eestis kui ka välismaal. Meid on usaldanud üle 200 000 kasutaja ning oleme väljastanud laene kokku üle 90 miljoni € väärtuses.

Eesti laenuportaali Omaraha jaoks on alati olnud oluline olla inimeste jaoks olemas igas olukorras. Teame, kuivõrd tüütu võib igapäevane pangatoimetuste asjaajamine olla, mistõttu oleme alati püüelnud selle nimel, et Omaraha portaalis tegutsemine oleks võimalikult kiire ja mugav. Omaraha pakub väikelaenu näiteks reisimiseks, remondiks, kodumasinate, auto jaoks või lihtsalt igapäevaseks tarbimiseks kuni 5 aastaks.

Omaraha eelisteks on turvalisus ja usaldusväärsus, paindlikkus ja vastutulelikkus oma klientidele, kiire ja professionaalne asjaajamine ning 100% internetipõhisus ehk taotlemisest kuni laenu saamiseni toimub kogu protsess veebis. Vaadake, mida meie kliendid meist arvavad siit.

Kui tunned huvi laenamise vastu, siis saad laenamise teekonnast lähemalt lugeda siit.

Kui aga sooviksid vaba raha panna kasvama ja hakata Omaraha laenuplatvormi investeerijaks, siis saad investeerimisprotsessiga tutvust teha siit.

1 104 820 €

Vaba raha

411 254 €

Tagatisfondis

229 614

Kasutajaid

92 496 381 €

Väljastatud laenud

Miks laenata Omarahast?

Selle asemel et kulutada aega ja närve pankades ning laenukontorites, saad raha toolilt tõusmata mõne minutiga. Portaal ei paku SMS-laenu, vaid turvalist väikelaenu.

1

Inimeselt inimesele

Omaraha laenuportaal viib kokku investorid ja laenajad. Ühisrahastusplatvormi eeliseks on vähene bürokraatia ja lihtsus rahaasjade ajamisel

2

Turvaline ja usaldusväärne

Omaraha laenuportaal kuulub Finantsinspektsiooni järelvalve alla. Võid olla kindel, et Sinu isikuandmed on meie juures turvaliselt hoitud.

3

Paindlik ja vastutulelik

Omaraha väikelaenu saad kasutada vastavalt vajadusele just Sulle oluliste toodete või teenuste soetamiseks. Kui laenu tagasimaksetega tekib raskusi, siis püüame alati üheskoos leida parima lahenduse.

4

Kiire ja professionaalne

Meie klienditugi on tööpäevadel kl 8:00-17:00 alati valmis vastama Sinu küsimustele e-maili, telefoni või portaali postkasti teel.

5

100% interneti põhine

Omaraha laenuportaalis saad teostada kõik vajalikud toimingud alates laenu taotlemisest kuni laenu tagasimaksete haldamiseni. Küsimuste korral on Sulle alati abiks meie klienditugi.

Omaraha klientide hinnangul on meie eeliseks

Internetipõhisus ehk laenuvõtmiseks ja selle haldamiseks pole vaja kodust lahkuda

Paindlikkus ehk võimalus leida vajalikus summas lühi- ja pikaajalisi laene

Vabadus ise otsustada, mille jaoks laenuraha kasutatakse

Sõbralik ja asjatundlik suhtlus, tänu millele saab iga mure lahendatud

Loe artiklit
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse