• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Mind huvitab, miks teevad siin inimesed taotluseid aastaintressiga 75 ja 80? Sellise intressiga saab aastaks laenata ka SMS-laenu kontoritest ju. Mu meelest selle portaali eesmärk peaks ikka olema odavamad laenud kui kiirlaenukontorite omad.
Ja teiseks: imestan, et investorid laenavad kerge käega 80% intressiga taotlustele, odavamatele mitte, kusjuures selge on ju see, et 80% intressiga laenu on palju raskem tagasi maksta kui normaalse protsendiga laenu (max 30), mistõttu need suured rahateenijad laenud võivad suurema tõenäosusega hapuks minna, arvan ma.
Tinistus
Kui üksikud kontorid, nagu Time Finans ja veel mõni, välja arvata, siis minu teada väga palju võimalusi alla 100% intressiga lühiajalist kiirlaenu saada ei ole.
http://kiirlaen.intress.ee/
maus
Maus, ma pean silmas aastaseid laene. On ikka küll neid, kes annavad sama %ga ehk siis 70 või väiksemagagi.
Tinistus
Laenaja arvatavasti ei saa aru mida tähendab intress ja mida see talle kokkuvõttes tähendab (milliseks kujuneb krediidikulukuse määr).
Investor näeb ainult võimalust teenida (mitte kaotada).
On muidugi ka võimalus, et sellise intressi juures ei plaanitagi seda laenu tagasi maksta.
leopold
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse