• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
merinkamajuska
merinkamajuska
Dobrý deň,

nepodarilo sa Vám dokončiť registráciu, tým pádom nemáme žiadne Vaše osobné údaje.

Finzo.sk
st.anci
dobry den chcem si uvas pozicat ale mi tu vipisuje ze potrebujem skore 600 aby som si mohol uvas pozicat a ja mam 550 to je niejaka hra ze tu potrebujem aj skore? ako mam teraz ziskat ostatnich 50 bodov alebo coto vlastne je…
Ivanka123456
Ja registrovani som od zaciatku som viplnoval vsetko ale ked som presiel k 3.ziadost o uver tam mi vipisuje co som vam napisal predchadzajucej sprave neviem si ani nastavit sumu dam aj cislo uctu a ani sa to nepohne stale to iste neviem ci sa mam od zaciatku registrovat alebo ako…mozete mi poradyt? Dakujem
Ivanka123456
Dobry den povecte mi ako mam zrusit ucet lebo som zaregistrovani prihlaseni normalne ale stale mi ukazuje ze nemam dokoncenu registraciju tak chcem sa odhlasit a zase odznova zaregistrovat neviem ako vam mam poslat obciansky preukaz
Ivanka123456
Dobry den neviem co a aky system mate ale nechapem preco som malaschvalenu a naplnenu pozicku a este ktomu ste napisali ze este dnes budem mat peniaze na ucte ani jedno sa stoho nestalo uz nedoverujem a poprosim zrusit vsetko co mam uvas aj ucet aj osobne udaje lutujem ze som si prave uvas ziadala peniaze aj ostatny ludia mali by ste najprv porozmyslat ake su to klamstva to aj to potrebuju a ze schvalene aktomu naplnene aclovek caka a co stoho nic len klamstva treba hned napisat zamietnute anie z cloveka somara urobit dakujem za pochopenie
ZlaticaDominikZupkova
LUDIA PREBOHA VY ESTE VERITE TEJTO NEBANKOVKE VYKASLITE SA NANICH SU TO OBICAJNY ODRBAVACI A NIC VIAC IDE LEN O REKLAMU.AJ MNA TAHALI ZA NOS SKORO DVA TYZDNE
Erika20
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse