• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere!

Võib-olla tundub rumal küsimus, aga kui ma olen reinvesteerinud seni põhimõtteliselt kõik tagasimaksed ja muu, siis kui arvutan statistika alt, mis mul tulevikus saada on (arvestades, et enam ma tulusid ei reinvesteeriks), siis miks see summa on peaaegu 4x väiksem kui portaali pandud kapital ja reinvesteeringud? Tundub, et teeniksin kokku portaali pandud rahale juurde ca 40%… Aga kui ma polekski reinvesteerinud? Kas siis oleks tulu ainult paar eurot? Ühed on tootluse numbrid ja investeeringute kogusumma (mis näevad head välja), aga tuleviku tagasimaksete summa tundub väga niru.

Ette tänades!
famke
Ei tea, mul näitab statistikatabel küll enam-vähem õiget tagasimaksete suurusjärku võrreldes sissepanud rahaga.
ViaC
famke
Tere!

Võib-olla tundub rumal küsimus, aga kui ma olen reinvesteerinud seni põhimõtteliselt kõik tagasimaksed ja muu, siis kui arvutan statistika alt, mis mul tulevikus saada on (arvestades, et enam ma tulusid ei reinvesteeriks), siis miks see summa on peaaegu 4x väiksem kui portaali pandud kapital ja reinvesteeringud? Tundub, et teeniksin kokku portaali pandud rahale juurde ca 40%… Aga kui ma polekski reinvesteerinud? Kas siis oleks tulu ainult paar eurot? Ühed on tootluse numbrid ja investeeringute kogusumma (mis näevad head välja), aga tuleviku tagasimaksete summa tundub väga niru.

Ette tänades!
Teie tootluse numbrid klapivad sellega, mida Omaraha portaalis oodata võiks. Suur osa Teie rahast on investeerimata ja seega ei saa intress teenida. Kui soovite investeerida, siis suunake raha investeerimiskontole ja vaadake üle oma investeerimistingimused. Intresside määramiseks vaadake investeerimistingimuste seadistamise lehel Pakkumuste tabelit.
vlk494
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse