• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Eks natuke mõjutab ka see, et tagasiost on vajunud alla 70% põhiosast.
capezy
laenude müügiga ja punaste laenudega on see kuu mingi anomaalia.
Millalgi kuu alguspäevil vaatasin, siis oli kuu kahjum 13 eur ja punaseid 24 eur.
Mõtlesin, et ehk see kuu ei tulegi olulist kahjumit, sealt 24 eur pealt isegi kui kõik
müüki läheb, ei tule kahjumit rohkem kui 7 EUR. Eelmine kuu oli kahjum 55 eur ja seda on minu portfelli kohta suur summa.
Uued punased e tohiks ju otsekohe müüki minna.
Ca nädal hiljem vaatasin uuesti, oli punaseid juurde tekkinud, seis 70 EUR.
Täna on punaseid 17 EUR ja kahjum 30 EUR.
Need summad ei klapi. Kuhu need punased kõik kadusid, ja kust kahjum nii kiirelt kasvas?
peeter82
Võiks kõrvaldada ebanormaalsuse,kus ootel laenudele saab panna madalama intressi kui on tagatud laenudel.Praktika näitab,et pakkumisi ei tule ja pole mõtet kliendi ootusi üleval hoida.
JEMaa
Selline ehk veidi ebaoluline küsimus, minu investeeringutingimused ei sisalda enam mitte mingeid boonuseid Omaraha-le, ometi mu statistika näitab, et olen mingeid pisikesi summasid boonuseks maksnud.
Ainus asi, mis mulle pähe kargas, et tehti mingi laenu refinantseerimine ja vanades tingimustes oli boonus sees, mida ka nüüd kasutati.
Mul on septembris üks refinnitud laen (nii palju kui ma aru saan), aga seal ka boonust ei ole.
Kuhu kadus raha?
peeter82
Boonus läheb ju igal kuul varem välja antud boonusega laenudele. Boonus ei ole ühekordne maks.
timo99
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse