• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Küsimus on järgmine - sõbral oli investeeritud 20 eurot (2×10) ühte eesti laenusse, mis läks hapuks, ning täna ta sai tagatisfondist kompensatsiooni 2x6.66 eurot, ehk 66% summast. Ühtegi makset laenaja pole teinud.
Miks see protsent nii madal on?
Eurobrand
Portaal arvutab seda erinevate sisendite järgi jätkusuutlikust tagavalt ja see kõigub siin 60-80 vahel. Või mõtled et mis valemi järgi täpselt arvutatakse? Seda vastust siit ei saa.
timo99
timo99
Portaal arvutab seda erinevate sisendite järgi jätkusuutlikust tagavalt ja see kõigub siin 60-80 vahel. Või mõtled et mis valemi järgi täpselt arvutatakse? Seda vastust siit ei saa.
Selge, mulle tundub et mul endal kompenseeritakse pigem 78-79% tavaliselt, seega jäi see natuke arusaamatuks
Eurobrand
Samal ajahetkel on see ikka kõigile võrdne, viimasel ajal ongi protsent lihtsalt taas alla läinud.
timo99
Mul on tuimalt 50% kõikidel laenudel tagastusprotsent.Ehk need kes andsid laenu mitu aastat tagasi pole väärt saama suuremat protsenti?
jarzzz
Tore, et sinul üksi on see % 50. Õnneks kõikidel teistel jääb see vahemikku 60-80. Ka nendel, kes andsid laenu mitu aastat tagasi.
vivaldi
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse