• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Üks siin võttis laenu 2 aastaks 24% interssiga ja järgmine päev oli tagasi maksnud. Osalus oli muidugi mul küll ainult 10 euri. Aga laenas 10 ja maksis tagasi 10. Ei mingit intressi ega midagi. Kas nii ongi või on lihtsalt see intress ühe päeva peale nii väike iga investori kohta, et seda ei arvestata? Kas varem tagasi makstes ei ole vaja 1 või 2 kuu intressi maksta (kuskilt silma jäänud)?
Kogu laen oli 1470 eur. Ja sai selle üheks päevaks tasuta?
Teine kord hea teada, kui endal raha vaja.
freedo
freedo
Üks siin võttis laenu 2 aastaks 24% interssiga ja järgmine päev oli tagasi maksnud. Osalus oli muidugi mul küll ainult 10 euri. Aga laenas 10 ja maksis tagasi 10. Ei mingit intressi ega midagi. Kas nii ongi või on lihtsalt see intress ühe päeva peale nii väike iga investori kohta, et seda ei arvestata? Kas varem tagasi makstes ei ole vaja 1 või 2 kuu intressi maksta (kuskilt silma jäänud)?Kogu laen oli 1470 eur. Ja sai selle üheks päevaks tasuta?Teine kord hea teada, kui endal raha vaja.

hetkel tundub olevat see investeorile väga hea diil, kui saad kogu portfelli osas sama palju tagasi kui välja laenasid :).

ma leian, et see ei ole küll koht, kus praegu nuriseda.
meelisp976
meelisp976
Ei nurisegi. Loe mu viimast lauset uuesti
freedo
Tasuta asju pole olemas. Portaalile pidi ta maksma ikkagi lepingutasu ja tagatisfondi makse veel lisaks. Vaata ise näidislaenu kalkulaatorist millised orienteeruvad summad on.
Ergo64
Ergo64
Tasuta asju pole olemas. Portaalile pidi ta maksma ikkagi lepingutasu ja tagatisfondi makse veel lisaks. Vaata ise näidislaenu kalkulaatorist millised orienteeruvad summad on.

laenulepingust on laenuvõtjal õigus teatud ajal peale lepingu sõlmimist ilma põhjendamata taganeda. ma ei teagi, kas siis teenustasu ja tagatisfondi makse saab ka tagasi. Viimase saab ma usun kindlasti tagasi.
meelisp976
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse