• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
meelisp976

2020 on mul statistika järgi tulemusi, kus eraisikuna oleksin mõni kuu kahjumis, ettevõtena olen siiski kasumis. Oluline vahe tuleb sisse kui suurem hulk laenusid hapuks läheb.
Kui inimesed on head ja maksaksid kõik ära õigel ajal siis erilist vahet pole :-)

Kui tahad mängida ja kätt proovida siis ära summasid suureks aja, sest eraisikuna investeerides on põhiliseks võitjaks maksuamet.
eeanpal
Küsimus selline et tegutsen füüsilisest isikust ettevõtjana taksonduses kas mul oleks võimalik kuidagi sinna see teenitud tulu juurde lisada?
Frussu
Mu on tekkinud saranane probleem, mis algsel küsisjal. Eraisikuna olen keerutanud pigem väikest summat, kuna maksussüteem on koormav. Tahaks investeerida suuremaid summasid, kuid seda oleks mõistlik teha ainult ettevõtte alt. Siinsamas foorumis sirvides on silma jäänud kahetisi vastuseid ning endiselt on õhus küsimus:

Kas on võimalik ilma probleemiteta, et OÜ ainus tegevus on omaraha.ee portaali investeerimine?
rauno999
Omanikult laenatud raha investeerimine võib olla OÜ ainus tegevus. Mõned blogijad levitavad eksiarvamust, et OÜ-l peaks mingi muu põhitegevus olema, et mitte kvalifitseeruda finantsteenuste osutajaks. Ei pea. Probleem tekib alles siis, kui OÜ hakkab pakkuma klientidele investeerimisteenust.
tommuhiid
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse