• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Ste klamári ojebavaci. Keď vám 500000 ľudí pošle cent tak ako ďakujem pekne. Hlavne ze zo 800e ponuky znížite na 60e a ešte ani to nedate
Kaaat
Kaaat
Ste klamári ojebavaci. Keď vám 500000 ľudí pošle cent tak ako ďakujem pekne. Hlavne ze zo 800e ponuky znížite na 60e a ešte ani to nedate

Dobrý deň,

nanešťastie na základe dokumentov, ktoré ste nám zaslali a preverenia si databáz je Vaše aktuálne skóre nízke. Momentálne Vám nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Neviem poslat moj obciansky stale vyhadzuje stranku overit
DEW1D
DEW1D
Neviem poslat moj obciansky stale vyhadzuje stranku overit

Dobrý deň,

skontrolujte veľkosť a formát súboru.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň, nedarí sa mi u vás stále registrovať, stále pýta kontakttne údaje ktoré už vypisujem 100 krát a stále ma vráti na začiatok ja už neviem čo tam mám vypísať, jeden cent som už aj poslala ale stále to chce to isté dookola keď napisem rodné číslo napíše že už účet existuje to dobre viem, ale keď chcem žiadať o pôžičku vráti ma to vyplňte prosím vás kontatke údaje prečo to stále robí?
Sona0205
Sona0205
Dobrý deň, nedarí sa mi u vás stále registrovať, stále pýta kontakttne údaje ktoré už vypisujem 100 krát a stále ma vráti na začiatok ja už neviem čo tam mám vypísať, jeden cent som už aj poslala ale stále to chce to isté dookola keď napisem rodné číslo napíše že už účet existuje to dobre viem, ale keď chcem žiadať o pôžičku vráti ma to vyplňte prosím vás kontatke údaje prečo to stále robí?

Dobrý deň,

prejdite na finzo.sk, vpravo hore kliknite na prihlásiť a zadajte Vaše užívateľské meno Sonia0205. Kliknite na „Zabudli ste heslo?“.
Možnosť nastavenia nového hesla Vám príde na Váš registrovaný e-mail. Nasledujte inštrukcie v e-maile.
Následne sa prihlásite na svoj existujúci Finzo účet a môžete pokračovať v žiadosti o pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý den, na spoustě prohlížečů se zobrazuje vaše žádost o půjčku takto špatně (viz: https://ibb.co/GTjfGjJ ) - prakticky není možné žádost podat. Trvá to už roky. Vám tak utíkají žádosti, mě provize z vašeho affiliate programu. Kdy to budete nějak řešit?
pelikancz
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse