• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Mul on hetke portfell ca 9600 euri ja sellega keskmine kuine kasum on ca 100 euri. (Arvestatud on kahjumid jms ning muidugi kuust kuusse see summa on erinev olnud, eriti nüüd covidi ajal).
Mu loogika järgi kui portfell peaks olema ca 100k siis on kuine kasum ca 1000 euri.
See on selline summa millega saab teoorias elatud ja ei peaks töö jms pärast muretsema.
Need kellel on portfell minu omast veidi suurem või sarnane. Kuidas teil need tootlused on ja kas see ca10k portfell=100 euri kuus loogika peab paika ka teistel tasemetel või kuidas on? Jagage oma kogemusi
Jalgraud
Mul 100k portfelli pole, aga selle tootlus võiks olla sarnane kogu portaali tootlusega. See statistika on täitsa saadaval, prognooristav XIRR 16,7%, ehk siis sinna 1000€ kanti jah.
rauno999
Kui portaaliga 5+ aastat tagasi liitusin, tegin samasuguse arvutuse. Tollal piisas 50k portfellist sama palga saamiseks.
Lisaks tuleks mingi varu arvestada ka portfelli kasvatamiseks, et igakuine rantjeepalk kasvaks koos inflatsiooniga.
karl
Reaalsuses ju niisugust tootlust ei tule. Kui arvutada, ei vasta omarahapoolne statistika tegelikkusele.
Müüdud laenude arv ja kahjum on müstiliselt suured.
6nnelik
1,0% kuus on sellel aastal täiesti reaalne tootlus. Sh laenukahjud, Eelmisel aastal on 0,5%, enne seda 1,3-1,5%. Enne Covidit õnnestus portfell kahekordistada 4-5-aastaste laenudega nelja, lühematega 5 aastaga. Neil, kes sellega hakkama ei saa ja statistikat lugeda ei oska, tasuks õppida, mitte teisi õpetada.
OR
arne
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse