• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Mul pole juba tükk aega ühtki aktiivset investeermisprofiili, ometi on minu nimel hiljuti jälle üks laen 5 aastaks välja antud.
See jama võiks juba ükskord lõppeda!
Kasvõi müüge see laen maha, aga ärge “refinantseerige” minu nimel laene, kui ma pole selleks nõusolekut andnud.
Praegu näib, et ma ei saagi siit mitte iialgi 100% raha välja.
peeter82
peeter82
Mul pole juba tükk aega ühtki aktiivset investeermisprofiili, ometi on minu nimel hiljuti jälle üks laen 5 aastaks välja antud.See jama võiks juba ükskord lõppeda! Kasvõi müüge see laen maha, aga ärge “refinantseerige” minu nimel laene, kui ma pole selleks nõusolekut andnud.Praegu näib, et ma ei saagi siit mitte iialgi 100% raha välja.
Müü portfell maha. Siis saad välja :).
Barclay
peeter82
Mul pole juba tükk aega ühtki aktiivset investeermisprofiili, ometi on minu nimel hiljuti jälle üks laen 5 aastaks välja antud.See jama võiks juba ükskord lõppeda! Kasvõi müüge see laen maha, aga ärge “refinantseerige” minu nimel laene, kui ma pole selleks nõusolekut andnud.Praegu näib, et ma ei saagi siit mitte iialgi 100% raha välja.

Olen ka ise sama tähele pannud, samuti häirib, kuigi viimase ajal mul ei ole seda juhtunud õnneks.
Hüpoteetiline mõte, mida ise mõtlesin kasutada - laenudest tagasi tulevad vahendid suunata virtuaalkontole, mitte investeerimiskonto Eesti/Slovakkia vmt. Kas selliselt huvitav saaks selle refini kinni keerata? Ei mäleta tingimusi aga kas Virtuaalkontolt on võimalik OR-l omavoliliselt võimalik üldse refin teha kliendile…?
karsson15
Refin. laenule tehakse ikka selleks, et laenu ei müüdaks inkassole (viimane õlekõrs) k.a. laenukahjumit ei tekiks.
kindlus
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse