• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Ma usun, et Onnekas pidas silmas enda eraisiku ja enda firma vahelist müüki.
timo99
timo99
Ma usun, et Onnekas pidas silmas enda eraisiku ja enda firma vahelist müüki.
Väga võimalik aga tegevused sellest ei muutu. Meile on vaja mõlema poole kinnitust, et portfell on otsustatud osta-müüa ja lisaks sellele kokkulepet meiega edasiste toimingute osas.
OR
arne
arne
Kui kellelgi on huvi portfelli müüa või osta, võtku portaaliga ühendust. Neid on siin ostetud-müüdud juba piisavalt. Kõikvõimalike “spetsialistide” juttu ei tasu väga tõsiselt võtta.OR

Tere,

Ma ei tea, kas me räägime ostu-müügi mõistest erinevalt? Mina pidasin ostu-müügi all silmas, et kui on kokkulepe olemas, siis tõstetakse inveteeringud ringi. Kirjutasin postkasti ja sain Omarahalt sellise vastuse:

“Te võite ise enda ja ettevõtte vahel sõlmida ostu-müügi lepingu ja kanda eraisiku investeeringutest tagasituleva raha enda ettevõtte pangakontole. Selle tegemiseks ei pea Omaraha kaasama.
Omaraha portaalis ei ole võimalik investeeringuid ümber tõsta ega ümber vormistada.”
Onnekas
Sain ka üle aasta tagasi sellise vastuse:

“Kahjuks ei saa eraisiku investeeringu tõsta ettevõtte kontole. Me võime Teie ettevõttele avada eraldi konto ja uued investeeringud saate teha ettevõtte kontolt.”

“Tõstmise” asemel pidasin silmas loomulikult portfelli müüki eraisikult ettevõttele. Foorumis jääb üks jutt silma, postkastis teine.
kristokaasik
Mina saan Arnest nii aru, et kui ost-müük on tehtud, siis portaal saab lisada müüja portaalis avatud kontole ostja pangakonto, mille kaudu saab siis väljamaksed otse ostja pangakontole suunata. Mida portaal aga teha ei saa, on see, et olemasolevad investeeringud ühelt portaali kontolt teisele tõsta.

Mina kunagi müüsin oma portfelli ja selliselt portaal ka talitas. Kuna müük oli minu ja minu kontrolli all oleva äriühingu vahel, siis probleeme pole. Kui tehing tehakse sõltumatute isikute vahel, siis tekib see oht, et müüja mingi hetk võtab oma konto tagasi ja talitab seal siis ostjale kahjulikult…
olavi
Tere.
Investeeringuid ümber tõsta me ei saa. Saame vahetada konto omaniku ja blokeerida investeerimise. Seega jääb uuel omanikul võimalus laekuv raha kas portaalist välja kanda või siis kanname me selle ise tema teisele kontole, mille kaudu ta saab hakata investeerima.
OR
arne
Jul 16, 2019 sain pärast pikka kirjavahetust sellise vastuse samale küsimusele:

Tere!

Te võite enda ja ettevõtte vahel teha portfelli ostu-müügilepingu, investeeringutest tagasilaekuva raha kanda kõigepealt enda eraisiku pangakontole ja sealt edasi ettevõtte pangakontole. Seda võimalust, kus kohe saate Omaraha eraisiku kontolt kanda raha ettevõtte pangakontole, me enam pakkuda ei saa.

Tervitades
Omaraha.ee

Täna loen siin foorumis portaali poolt selline vastust:
“Saame vahetada konto omaniku”…“kanname me selle ise tema teisele kontole”

Saan nüüd aru, et siiski on võimalik konto omanikku vahetada, s.o. oma eraisiku konto OÜ omaks nimetada, esitades portaalile ostu-müügi lepingu ja edaspidi väljamaksed OÜ kontole suunata.

Tänades,
Avo
avoxz
Tere!

Kui kellelgi on veel huvi portfelli müüa siis ostan kuni 3000 EUR suuruse portfelli. Peaks koosnema Eesti laenudest, skoor 901-1000.
Võib kirjutada otse e-mailile simmosober@gmail.com
simmosober
Ostan portfelli Eesti laenudega. dmitri@dvsp.ee
dvolov
Roll
TereMüüa endiselt laenuportfell 5400 e netojääk.70 e sellest Soome laenud ülejäänud on Eesti omad.estproinvest@gmail.comRoland
kas on endiselt müügis ?
Kirjuta minule
Info@rentpro.ee
gertsaarm
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse