• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere! Milline on uue tuludeklaratsiooni versiooni rida intresside deklareerimiseks? 6.5, 7.1? Mida seal valida? Eelmine aasta oli selge - “Muu saadud tulu”, “Intressid”.
981652
Pead panti ei pane, aga kõige loogilisem tundub:

5.6 Muud tulud, millelt ei ole tulumaksu kinni peetud
olavi
olavi
Pead panti ei pane, aga kõige loogilisem tundub:5.6 Muud tulud, millelt ei ole tulumaksu kinni peetud


Aitäh, tundub et see on õige koht, leidsin.
981652
Ma vabandan juba oma rumaluse pärast ette. Aga millisel real olev summa tuleb deklareerida? Kas intress ? (eraisikuna mõtlen). Või puutub kuidagi asjasse ka põhiosa kahjum või muud sellist?
Polecat112
Polecat112
Ma vabandan juba oma rumaluse pärast ette. Aga millisel real olev summa tuleb deklareerida? Kas intress ? (eraisikuna mõtlen). Või puutub kuidagi asjasse ka põhiosa kahjum või muud sellist?
Eraisik ei saa kahjumit maha arvestada. Saadud intressid, viivised jms kirja.
ViaC
See summa, mida olen virtuaalkontolt pangakontole üle kandnud, ei tohiks nagu tuluna enam arvesse minna, kuna selle eest olen intressi pealt juba tulu deklareerinud…..või?
uuetmees
Hetkel kehtib selline süsteem, et ettevõtted saavad kahjumeid maha arvata, aga eraisikud ei saa.
Näit. eraisik teenis 100€ intressi (sisaldab juba viiviseid) tulu 2017 a. ja kandis pangakontole või ei kandnud pangakontole, igal juhul tuleb 100€ deklareerida ja maksta 20€ tulumaks.
2018 a. näit. eraisik teenis 100€ intressi …… deklareerida hiljemalt 2019 a 31. märtsiks EMTA-s 100€ ja maksta 20€ tulumaks.
Lugupidamisega
kindlus
981652
Tere! Milline on uue tuludeklaratsiooni versiooni rida intresside deklareerimiseks? 6.5, 7.1? Mida seal valida? Eelmine aasta oli selge - “Muu saadud tulu”, “Intressid”.

Siin Omaraha kohta ka õpetus olemas:
https://rahafoorum.ee/kuidas-deklareerida-uhisrahastuse-tulusid/
RahaFoorum
Если инвестировать не большие суммы все равно надо платить налоги или есть минимум с которого надо платить?
Dizel
Dizel
Если инвестировать не большие суммы все равно надо платить налоги или есть минимум с которого надо платить?

Минимума нет, всё равно нужно платить с любой суммы полученных интрессов.
romanvas
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse