• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Mõtlesin teha ühe teema, kus saaks kiita/laita neid laenajaid, kellega tehingud tehtud. Jääme informatiivseks ning ärme tühja juttu aja, saab parema ülevaate:

Kiidan:
Kala - väga hea (paar hilinemist, üldjuhul mitte üle päeva)
heiks05 - suurepärane (ei ühtegi hilinemist)
kohtunik1 - väga hea (paar hilinemist, üldjuhul mitte üle paari päeva)
fiora - hea (mitmed hilinemised, kuid mitte üle poole kuu)
atshua - väga hea (kaks hilinemist, vastavalt 1 päev ja 3 päeva)

Laidan:
genn - väga halb (ei ühtegi tagasimakset)
Posija - väga halb (ei ühtegi tagasimakset)
Tiit
Kiidan:
Kala
Tinistus
winnie
kord2
heiks05

Kõik on makstud kokkulepitud ajal.

Laidan:
Schmeichel
potter
Maksed võlgu.






leopold
Ühinen eeltoodud kiitustega.
Kiidan siiski ka laenaja potterit - kuna maksete hilinemisest on andnud eelnevalt teada ning varasemate maksete osas oli tasumine korrektne.

atshua peaks olema atsuha !?
ipc
Oma kohustusi ei taha täita või täidavad kuuajalise hilinemisega. taana, Matti456 ja milandes.
Ergo64
Portfelli vähemalt 90-päeva vanustest laenudest on hapuks ehk punaseks läinud ca 9% :
AnnelaOrussaar
piiroja88
genn
Schmeichel
helgi58
carmen37
ilmar39
Alari30
vikat1004
504019
ant8
anzelik206
susi80
tiiger021
jaanus
tauts
anzelik206
sander69
Sander66
tiiger021
marem
triibuleenu
Samp
maus
Daamid ja härrad.
Iseeneset pole meil midagi selle vastu, et te siin võlglasi üles loete, kuid selle tegevuse mõte jääb veidi arusaamatuks. Loodetavasti on kõik kursis, et kui laenaja võlg on kasvõi üks sent, siis ta laenu ei saa ei automaadist ega avaliku taotluse kaudu. Nendega, kes järje peal, kuid maksavad hilinemisega, me tegeleme regulaarselt. Nende kallal pidev irisemine ei anna reeglina midagi ja pole ju mingi saladus, et väikesed hilinemised on investoritele lausa kasulikud. Loodetavasti teavad kõik ka seda, et laekuv viivis jääb 100% investorile.
Omaraha.ee
arne
Tere!

Leopold siin pani mind autahvlile, aga jäin sel nädalal 1 päeva hiljaks, makse oli ca 13 eur, st maksin tähtajast järgmisel päeval. Pole tõesti enne kunagi hilinenud, aga nüüd juhtus see sellepärast, et mul jäi laps auto alla ja ma olin sellest kuidagi nii läbi raputatud, järgmisel ööl ei saanud isegi magada, et mul tõesti läks absoluutselt meelest 2 päeva siseneda omaraha portaali ja vaadata, kas ma midagi maksma ei pea. Muidu ma login iga päev sisse ja vaatan, mida ja millal maksma pean. Seega vabandused tagant järele. (Õnneks tuli kohe meilile järgmisel päeval meeldetuletus).

Tervitades
Tinistus
Tinistus
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse