• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Viimasel ajal on jälle suurenenud Slovakkia laenude pankrotistumise määr. Näiteks novembris ma sain slovakkia laenudest 233€ intressi ja samal ajal 249€ põhiosa kahjumit.
Kõige rohkem lähevad pankrotti 3 aastased laenajad, kes võtavad 300-400 eurot.
On ju kohe arusaadav, et keegi normaalne inimene ei hakka laenama kolmeks-viieks aastaks 300 eurot, kohe näha, et ta ei kavatse seda tagastada.
Kui oleks võimalik käsitsi valida mitte ainult laenu pikkust, vaid ka laenu summat, oleks lihtsam. Näiteks ma ei annaks raha nendele, kes võtavad vähem kui 1000 eurot 4-5 aastaks.
Need kes võtavad 5000€, maksavad palju paremini, siis on näha, et ka nende tausta kontroll on parem.
Väiksed summad saab igaüks.

Aitäh
Eurobrand
Sama lugu ka Eesti laenudega, ei hakka keegi normaalne inimene võtta viieks aastaks 300 eurot, ta võtaks seda paariks kuuks, mitte rohkem
Eurobrand
Slovakkias ole ju 4-5 aastaseid laene. Üksikut kuud on seal mõttetu vaadata, kui vaadata tervet aastat, siis mul läheb keskmiselt pool intressist kahjudeks. Viimasel ajal olen seal vaikselt kokku tõmmanud, väga ära ei tasu.
moneyeater
Slovakia puhul seal 3 aastad, aga ikka sama probleem, mul 95% pankroti laenudest on need kes võttis 300-350 eur 3-ks aastaks.
Estonia puhul, mina juba kohe tean, et kui näen, et keegi võttis 300-600 eur 5-ks aastaks, siis kohe tean, et läheb pankrotti.
Kes normaalne inimene võtab 350 eur laenu 5-ks aastaks?
Kurb, et te annate need laenud. Ma sain aru, et OmaRaha tähtsam saada lepingutasu ja annate igale need laenud, aga ma arvan, et meil peab olema ka selline automaat valik. Andke meile võimalus seadistuses panna mis summadest me anname luba investeerida või kui ei anna, siis vaadake kellele annate laenud.
Acc3ss
iseenesest võiks saada küll määrata min ja max laenu suurust väljalaenamise tingimuste all. Ma leian, et ära võiks kaotada ka piirangu, kui palju portaal laseb ühel inimesel ühte laenu panna. praegu on see piir vist 60eur peal.

Mina samas ei saa tootluse üle väga nuriseda. Meeldib see, et hapude laenudega saavad kindla aja jooksul sotid selgeks ja omaraha.ee-l on endal selge motivatsioon riske õieti skoorida ja maksehäiretega tegeleda, kuna portaal saab ju suure osa enda tuludest samamoodi igakuistest intressimaksetest.
meelisp976
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse