• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere

Palun ette vabandust ära , aga ma ei saa aru kuidas investeerida Slovakkiasse või Soome?
tegin profiilid ära aaga laenutaotluste lehel näitab ikkagi ainult Eesti laene.
Kas teistest riikidest ei olegi taotlusi või olen mina midagi valesti teinud?
pentt99
pentt99
TerePalun ette vabandust ära , aga ma ei saa aru kuidas investeerida Slovakkiasse või Soome?tegin profiilid ära aaga laenutaotluste lehel näitab ikkagi ainult Eesti laene.Kas teistest riikidest ei olegi taotlusi või olen mina midagi valesti teinud?
Tere.
Soomes me enam ei tegutse. Slovakkia seaded on Teil õigesti tehtud. Üleüldse on Teil tehniliselt kõik õigesti aga sisuliselt puhta valesti. Olete investeerinud üsna väikese summa. Sellisel juhul ei ole mõtet teha Eestisse seitset, Slovakkiasse kahte ja lisaks veel ühte tagatud laenu seadet. Olete suunanud Slovakkiasse 10€ aga teinud seaded, millega pääsete esimesena sisse. Selliste tegutsemise puhul on oht, et Teil läheb varsti tuju ära. Heal juhul lähete siis vaikselt minema, halvemal juhul kirute meid maapõhja, nagu see aegajalt ikka juhtub.
Kui soovite, annan Teile kas meili teel või postkasti kaudu nõu, kuidas oleks mõistlik väikeste summadega alustada.
Omaraha.ee
arne
arne
Tere
Väga segane vastus
Kõik nagu õigesti tehtud aga samas nagu valesti
Aga ootan Teie poolset kirja sest olen asjast huvitatud.
pentt99
Ilmselt on siis Slovakkia intressid pandud väga madalad nii et saate oma 10 EUR kiiresti välja laenata. Samas ainult 10 eur ja ühe laenuga investeerides on suur tõenäosus, et see 1 laen läheb defaulti ja jääte oma 10 eurost ilma. Pange investeerimiskontole rohkem raha, nii et saab vähemalt mõnikümmend laenu välja anda, siis tuleb ka tõepärasem ja meeldivam statistika.
peeter82
Mis riikides tegutsete? Kas Eesti ja Slovakkia ainult?
Karl_Marx
Eestis, Slovakkias, Andorras ja Saksamaa Demokraatlikus Vabariigis. Seal on isegi esindus. Karl Marx Stadt`is.
vivaldi
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse