• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Laenamine käib täie hooga, mistõttu on vaba raha kogus oluliselt vähenenud. 800'000 ei ole muidugi väike number, kuid eeskätt just pikemateks perioodideks ei saada soovitud summasid enam kokku.
Vaadake palun oma võimalused üle ja teavitage tuttavaid.
Omaraha.ee
arne
Tere!
Tooksin hea meelega raha juurde, aga siinne olukord kindlalt ja stabiilselt aina halveneb :( Aastaga on XIRR langenud 2% , siniste laenude kiire kasv ja vahendustasu tõstmine 10%.
Loodan, et viga on minus ja ehk annab veel midagi paremaks muuta.
Gorson
Gorson
Tere! Tooksin hea meelega raha juurde, aga siinne olukord kindlalt ja stabiilselt aina halveneb :( Aastaga on XIRR langenud 2% , siniste laenude kiire kasv ja vahendustasu tõstmine 10%.Loodan, et viga on minus ja ehk annab veel midagi paremaks muuta.
+1
kindlus
Olen Omaraha fänn alates aastast 2014. Täna olen seisus, kus uut raha peale kanda pole väga pointi, kuna raha ei kipu välja minema. Jah, hoian intressid kõrged ja investeerin ainult kõrgeima skooriga laenudesse, eks probleem ongi pigem selles. Intresse aga langetama ka ei kipu, kuna esimest korda kogu minu ajaloo jooksul jäi veebruari tootlus madalamaks, kui 1% kuus, ehk siis alla 12% aastas (maha lahutades kahjumid ja boonused). Vaatan neid ilusaid XIRR-e ja numbreid ja ei saa aru, kuidas nii vilets kuu juhtus olema.
Ei süüdista kedagi, kõige vähem portaali. Seni on tootlus ilus olnud. Aga jah, intressi langetamine või madalam skoor tooks pigem minu tootlust veel allapoole ja nii see raha sinna kontole vaikselt koguneb, kuni hakkan teda sealt välja kandma, sest käsi ei tõuse kuidagi intressi langetama.
Täna ei torma, jälgin mõned kuud veel… usk Omarahasse on seni veel tugev:)
vest
vest
Olen Omaraha fänn alates aastast 2014. Täna olen seisus, kus uut raha peale kanda pole väga pointi, kuna raha ei kipu välja minema. Jah, hoian intressid kõrged ja investeerin ainult kõrgeima skooriga laenudesse, eks probleem ongi pigem selles. Intresse aga langetama ka ei kipu, kuna esimest korda kogu minu ajaloo jooksul jäi veebruari tootlus madalamaks, kui 1% kuus, ehk siis alla 12% aastas (maha lahutades kahjumid ja boonused). Vaatan neid ilusaid XIRR-e ja numbreid ja ei saa aru, kuidas nii vilets kuu juhtus olema. Ei süüdista kedagi, kõige vähem portaali. Seni on tootlus ilus olnud. Aga jah, intressi langetamine või madalam skoor tooks pigem minu tootlust veel allapoole ja nii see raha sinna kontole vaikselt koguneb, kuni hakkan teda sealt välja kandma, sest käsi ei tõuse kuidagi intressi langetama. Täna ei torma, jälgin mõned kuud veel… usk Omarahasse on seni veel tugev:)
Ei saa välistada, et intressi langetades tootlus paraneb… Võibolla pankrotistuvad just kõrgema intressimääraga laenud rohkem kui madalama määraga? Teoreetiliselt võimalik, aga ise kah testima ei kipu.
Mul endal ka paar viimast kuud olnud suhteliselt keskpärase tulemusega, kah sinna 10% aastas kanti, aga noh, summad pole eriti suured ja 10% on ka täitsa talutav tulemus pärast kahjumeid…
olavi
kindlus
Arvestades paljude ühirahastuste pealevoolu (vaid mõned esimesed on kaduvikku lainud) on ju loomulik, et intressid langevad. Pinnale jaavad need, kelle skoorimismudelid (ja ka võlanõudlus) on vettpidavamad.
Oosmo
Oosmo
Mintose intressid on kerkinud viimased kuud. ;-)

Ja buybackiga saab tagasi kogu põhiosa, siis siis OR osaline põhiosa tagasiost on nii ja naa. ;-)
ViaC
ViaC
Pane Excelisse Mintose keskmine ca 11,7-12% ja Omaraha 16-17% ning võrdle, kui palju kasvab ühes või teises portaalis 1000 eur 5 aastaga, kui palju 10 aastaga. Mintoses kolmekordustub summa natuke vähem kui 10 aastaga (kui tootlus on 12%), Omarahas 7 aastaga (kui tootlus on 17%). igal kasvuprotsendil on vähegi pikemas perspektiivis ülioluline mõju, kuna järjest rohkem hakkab mõjutama tootlust liitintress.
meelisp976
meelisp976
Omarahas kahekordistub 5-aastaste laenude portfell nelja, segaportfell viie aastaga. Selliseid näiteid on palju. Kuidas Te 17%-ga 7 saate, jääb veidi arusaamatuks. 1,17 astmel 7 on 3, mitte 2.
OR
arne
arne
ma vaatasin kolmekordistumist.
meelisp976
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse