• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Kas OR on või kavatseb Ühisrahastuse Hea Tava märgist (Bondora, Fundwise, Crowdestate, Estateguru kõrvale) taotleda?
Oosmo
Oosmo
Kas OR on või kavatseb Ühisrahastuse Hea Tava märgist (Bondora, Fundwise, Crowdestate, Estateguru kõrvale) taotleda?
Ei kavatse! Meil on tavadega kõik hästi. Mis iganes märgid sellele lisaväärtust ei anna.
OR majasisene hea tava näeb ette, et meie kätte usaldatud investorite ja laenajate raha pluss tagatisfond pluss kõigele sellele +10% seisab eraldi investorite kontol. Võite tulla iga hetk kontrollima, see on seal olemas.
OR
arne
Oosmo
Kas OR on või kavatseb Ühisrahastuse Hea Tava märgist (Bondora, Fundwise, Crowdestate, Estateguru kõrvale) taotleda?

Usud tõsimeeli, et sellel märgil on midagi hea tavaga tegemist ja see loob kuidagi investoritele väärtust?
RahaFoorum
RahaFoorum
+1
olavi
Ma ei tea kuidas teistel Bondoras läheb aga mina lõpetasin seal juba paar aastat tagasi nende tagastamatute laenude andmise. Ilusad on Bondoras ainult numbrid mida sulle kuvatakse.
leopold
leopold
Ma ei tea kuidas teistel Bondoras läheb aga mina lõpetasin seal juba paar aastat tagasi nende tagastamatute laenude andmise. Ilusad on Bondoras ainult numbrid mida sulle kuvatakse.

Ma pole veel Bondoras lõpetanud! Aga jahh, kuna seal põhiosa garantiid pole, siis võivad ajaga võlgnevused taevasse kasvada.
Oosmo
Oosmo
Minu postituse mõte oli see, et kui see märk on ka Bondoral siis selle märgi väärtus vähemalt minu jaoks on NULL. Bondora probleem ei ole mitte põhiosa garantii puudumine vaid laenusoovijate halb hindamine.
leopold
Olin isegi aastaid tagasi Bondoras aktiivne investor. Omasin korraliku portfelli. Algus oli ilus. Sai valida laenaja skoori ja riiki. Nägid sissetulekuid ja kohustusi. Mida aeg edasi seda vähemaks infot jäi. Paari aasta pärast oli vist ainus valik, et kas konservatiivne v riskialdis :)
Võlgade tagasisaamine suht olematu. Ei saanud aru, et keegi oleks aktiivselt sellega tegelenud. Ise väljusin veel kasumi ja tootlusega. Täna tean mõnda, kes seal veel midagi toksivad aga natuke teise strateegiaga kui mina. S.t. ostavad-müüvad vaid järelturul. Enamus tutvusringkonnast on seal lõpetanud.
capezy
capezy
Olin isegi aastaid tagasi Bondoras aktiivne investor. Omasin korraliku portfelli. Algus oli ilus. Sai valida laenaja skoori ja riiki. Nägid sissetulekuid ja kohustusi. Mida aeg edasi seda vähemaks infot jäi. Paari aasta pärast oli vist ainus valik, et kas konservatiivne v riskialdis :) Võlgade tagasisaamine suht olematu. Ei saanud aru, et keegi oleks aktiivselt sellega tegelenud. Ise väljusin veel kasumi ja tootlusega. Täna tean mõnda, kes seal veel midagi toksivad aga natuke teise strateegiaga kui mina. S.t. ostavad-müüvad vaid järelturul. Enamus tutvusringkonnast on seal lõpetanud.

Nii hull see asi siiski ei tundu olevat. Minu 10 aastase ajalooga (praegu valjun juba mõned aastad) eraisiku porfelli aastane netotootlus on 7,9% ja ettevõtte 3,5 aastasel portfelliil 7,3%. Seejuures on lisaks kuludele (sh tulumaks) maha kantud kõik üle 60 paeva võlgnevuses laenude põhiosad. Jarelturul tegustenud pole.
Oosmo
Oosmo
…netotootlus 7,9% ja ettevõtte 3,5 aastasel portfelliil 7,3%…
Selliste protsentidega võiksime siin paariaastaseid tagatud laene pakkuda päris suures summas.
OR
arne
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse