• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
millest tuleneb juba terve aasta jooksul nii suur põhiosa kahjum , et see ületab igakuised intressid ? Samas kahjum müügist on väike. Ja tänane XIRR näitab 14,7%
Kirbulinnatee54
Minu näide
Reaalne eelmise kuu tootlus oli 5%.
Tabel näitab aga suurepärased 22,9%.
Ma ei saa aru, milleks või kellele neid numbreid seal vaja on?
capezy
Kui laenud sellise hooga edasi hapuks lähevad on järgmise aasta lõpuks rohkem kui 10% portfelli väärtusest haihtunud.
leopold
Aga pole ühtki märki, mis näitaks, et nad ei peaks edasi hapuks minema. Lähevad, ja ilmselt aina rohkem. Ma arvan, et see 5% tootlus peaks pakkuma täitsa rahulolu sellistel aegadel. Ma usun, et siin pole välistatud ka miinus tootlus,
vahur56
kas põhiosa kahjumi rida sisaldab ka juba rida müügist saadud kahjumit? V need tuleks liita veel omavahel?
vahurix
vahurix
kas põhiosa kahjumi rida sisaldab ka juba rida müügist saadud kahjumit? V need tuleks liita veel omavahel?
Jah sisaldab, ei tule liita. Kõige adekvaatsema kuu tulemuse saate, kui lahutate intressist põhiosa kahjumi ja boonuse..
OR
arne
Siit ei saa välja ka. Jaga neile oma ülalpeetavate arvu ja kohustusi, muidu oma rahale ligi ei pääse, kusjuures niisugused andmed ei ole vähimalgi määral portaali asi! Ma saaks aru veel kui oleks laenuvõtja aga investoritelt niisugust asja nõuda ei olemingit alust.
Automaattehinguid maha võtta ei saa, tuleb kiri “peab olema vähemalt üks kehtiv investeerimisseadistus”.

Eksitav on see statistika siin algusest peale.
6nnelik
arne
Kas sellisel juhul oleks võimalik tabelis sarnaselt kujundada nagu näiteks read - Põhiosa sh ja - Laenu müük tagatisfondile ?
Oma
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse