• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Ma tean,et otsest vastust mu küsimusel ei olegi.Seega küsin suurusjärke.Kui palju peaks investeerima ,et saada kuus põhiosa ja intressi peale nt 200eurot 400 eurot ja 1000 eurot omaraha kontole? Ma võlgnevusi ka praegu sisse ei arvuta.Et oleks lihtsam suurusjärku arvutada selline üldine summa,mis peaks nende kolme summa saamiseks olema investeeritud.Kui keegi veel viitsiks kirjutada ,mis valemi järgi ta seda arvutas oleks väga kena.Tänan kõiki vastajaid ette .
KyleSky
Kui palju põhiosa tagasi makstakse, oleneb ju laenu pikkustest. 1-aastaste laenude puhul 200€ kuus, siis 200x12=2400 peaks olema investeering. 5 aastaste laenude puhul 200x60= 12 000€. Ja seda juhul kui keegi ei võlgne, ega varem laenu tagasi ei maksa. Summad 2400 ja 12000 on ise suurusjärgu võrra erinevad, intressi pole siin mõtet isegi arvestada, kõik oleneb millistesse laenudesse investeerida.
moneyeater
Tegelikult sa seda ette ennustada ei saagi. Omaraha statistika on tegelikust suuresti erinev. Arvesta veel ka sellega, et kui lõpuks enda raha tagasi tahad saada, võtab omaraha teenustasusid.
6nnelik
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse