• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Dobrý deň, poslal som ešte v piatok peniaze zo svojho účtu na overenie. Z mojej banky ten cent už dávno odišiel a vy ho ešte stále nemáte spracovaný. Kedy? Bolo mi na narodeniny schválených 600€, tak snáď sa ich aj dočkám, keď tu čítam takéto recenzie - nie moc lichotivé pre vás.
Ďalšia vec, kde by som si vedel zmeniť číslo účtu? Ďakujem.
dade77
dade77
Dobrý deň, poslal som ešte v piatok peniaze zo svojho účtu na overenie. Z mojej banky ten cent už dávno odišiel a vy ho ešte stále nemáte spracovaný. Kedy? Bolo mi na narodeniny schválených 600€, tak snáď sa ich aj dočkám, keď tu čítam takéto recenzie - nie moc lichotivé pre vás.Ďalšia vec, kde by som si vedel zmeniť číslo účtu? Ďakujem.

Dobrý deň,

prevod trvá 1 až 2 pracovné dni. Úhradu si skontrolujte na portáli https://finzo.sk/sk/ucty/hlavnu/

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý večer čím alebo ako si mám zvýšiť skóre na požiadanie pôžičky
Ivetafilova
Ivetafilova
Dobrý večer čím alebo ako si mám zvýšiť skóre na požiadanie pôžičky

Dobrý deň,

momentálne Vám nevieme navýšiť skóre.

Finzo.sk
PatrikK
Požičať potrebujem
Sluch462
dade77
Dobrý deň, poslal som ešte v piatok peniaze zo svojho účtu na overenie. Z mojej banky ten cent už dávno odišiel a vy ho ešte stále nemáte spracovaný. Kedy? Bolo mi na narodeniny schválených 600€, tak snáď sa ich aj dočkám, keď tu čítam takéto recenzie - nie moc lichotivé pre vás.Ďalšia vec, kde by som si vedel zmeniť číslo účtu? Ďakujem.
D.den.ja si myslim ze toto uz ani nefunguje!mne to neustale vypisuje ze mam skore 360,chcu 600 mam poslat vypis,ja ho posielam,nic sa nemeni,nereaguju!toto je nefunkcne!
svieckova1
svieckova1
D.den.ja si myslim ze toto uz ani nefunguje!mne to neustale vypisuje ze mam skore 360,chcu 600 mam poslat vypis,ja ho posielam,nic sa nemeni,nereaguju!toto je nefunkcne!

Dobrý deň,

stránka finzo.sk je plne funkčná.

Na základe dokumentov, ktoré ste nám zaslali a preverenia si databáz je Vaše aktuálne skóre veľmi nízke. Momentálne Vám nevieme navýšiť skóre a poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den.
potrebujem zmenit čislo učtu Pretože ten, ktorý mám, už nie je platný a neviem nájsť, kde mám zadať nový čislo učtu.
Ďakujeme za vašu pomoc
Luyz
Luyz
Dobry den. potrebujem zmenit čislo učtu Pretože ten, ktorý mám, už nie je platný a neviem nájsť, kde mám zadať nový čislo učtu.Ďakujeme za vašu pomoc

Dobrý deň,

prihláste sa pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den mne uvas prešlo 2000eur kedy budem mat na virtuálny ucet
NikolaG01
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse