• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Küsimus investoritele! Meil on plaanis lõpetada lühilaenud ja anda laenajatele soovitus võtta 6-kuine laen ning soovi korral see ennetähtaegselt tagastada. Mis  arvatakse sellisest plaanist?
arne
Kui palju neid lühilaene üldse võetakse? Minu portfellist pole näiteks ükski väljunud.
immits
Minul on huvi paigutada raha laenudesse pikkusega 12- ....... kuud.

Seega minul huvi lühilaenude vastu puudub.
VincentVega
Näen lühilaenu andmisel ainult üht eelist pikemate laenude ees: võlamenetlus algab suurema tõenäosusega varem.
Tõsisemalt rääkides ei ole minu jaoks vahet, kas laenan raha 30 päevaks, 6 kuuks või 12 kuuks.
keijor
Täiesti nõus. Olen ka viimasel ajal andnud pigem pikaajalisi laene.
Pankur
Mis on sellise plaani ajendiks ning millest võib olla tingitud viimase aja lühilaenajate vähesus?
ainsus
Lühilaenude osakaal on portaali algusest alates 9%, selle aasta juulist 7%. Nii kvaliteet kui tootlus on keskmisest paremad. Tootlus lausa 60%, viimasel ajal muidugi väiksem. Kvaliteedi osas pole põhjust arvata, et see lühilaenu asendamisel 6-kuisega kukuks. Tootlus kukub kindlasti. Nende numbrite põhjal justkui pole põhjust lühilaenust loobuda.
Praegu tekitab mõõdukat segadust lühilaenu tavapärasest erinev intress. Kui see silma on jäänud, oleme investorit teavitanud. Mis puutub võlamenetlusse, siis seal vahet pole, algab ikka samal ajal.
Omaraha.ee
arne
ei ole aru saanud kuidas neile üldse ligi pääseb.
032610
To 032610. Täpsustage palun küsimust - millele Te ligi ei oska pääseda? Kas olete investor või laenaja?
Omaraha.ee
arne
Lühilaenud võiks ikka olla - nende tootlus pikemaajalistest tunduvalt parem ja osakaal 7% on arvestatav %.
sepp.taavi
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse