• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
August on heas mõttes üllatamas. Portaali laenumahud on märgatavalt kasvanud, isikliku portfelli tagasimaksed oluliselt paranenud… Mis toimub? Kuidas teistel?
maus
Minul isiklikult august negatiivse tootlusega. :(
Tafkin
Välja on jah mühinal minema hakanud, sai intressigi kergitada, portaali vaba raha hulk on kõvasti vähenenud. Samas konkurendid pakuvad ka ca 15-18% intressiga tagasiostu garantiiga laene, vb on osa raha sinna pagenud. Eraisikul on 100% tagasiostu garantiiga laenudega mõistlikum majandada.

Tafkin, 2 kõrgemat Eesti skoorigruppi on kindla peale minek. Mul oli vist koroona ajal ainult 2 negatiivse tootlusega kuud. Kui alustasin kunagi ammu, siis panin ka 700+ skoori grupiga ämbrisse, kuid see häving on unustatud.
Barclay
maus
August on heas mõttes üllatamas. Portaali laenumahud on märgatavalt kasvanud, isikliku portfelli tagasimaksed oluliselt paranenud… Mis toimub? Kuidas teistel?
Tagasimaksete osas oli august küll rekordkuu see aasta, aga paraku ka põhiosa kahjumi osas. Intressitulu oli väiksem kui juulis, juunis või augustis. Laene on välja antud peaaegu 2x sama palju kui juunis ja juulis kokku.
prtkr
Mul augustis intress(!) 478€, põhiosa kahjum(!) 321€. Portfelli jääk kasvas --=147€. kui oleks eraisik, peaks Eesti riik saama tulumaksu 478x0,2=95€ ja mulle jääks alles 61€ ja ühe kuu tootlus oleks seega 0,2%. Ilma tulumaksuta reaaltootlus - 0,42%.

'Kahjum müügist' 195€ - nime poolest ma saaks aru, mida see slogan tähendab, saaks ainult aru, mis selle rea mõte on, kui toimiv number on ‘põhiosa kahjum’ ja mille peale see põhiosa veel mädaneb peale laenu müügikahju - ei oska kuskilt välja lugeda.
xrasa
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse