• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere,

ei leidnud mina täpset kohta, kus pealkirjas olevad küsimused saaks vastuse. Võimalik, et ei ole tervet saiti läbi vaadanud ja jäi kuskil kahe silma vahele. Situatsioonist millest sellised küsimused tulenevad on siis järgmised: on olnud mõned hilinemised, kus on terve laen mingi paar päeva, nt. kaks päeva hiljem kohale tulnud või siis osamaksed (kuni paar euri) koos intressidega mõned päevad, nt. neli päeva hiljem tagasi tulnud ja ei ole mina näinud kuskil kirja viivis vms. Ei ole just kalkuleerinud kas nende väikseste osamaksete pealt peaks midagi tulema, aga kui jutt suuremast summast siis peaks ju märge ilmuma kuskile.
Mis ajast siis viivist lugema hakatakse, minu teada koheselt päevast millest maksmata on, või ei ole see nii? Mis ajal/ajast laen punaseks muutub? Ärge kohe ülesse pooge võimalike rumalate küsimuste pärast, aga tahaks selles osas selgust saada.
P.S. ära ma muidugi ei sure nende hilinemiste pärast.

Terv,

Karl
KarlS
Viivis hakkab tiksuma kuuendast päevast aga siis kõigi hilinetud päevade eest. Punaseks läheb laen siis, kui võla pikkus ületab 91 päeva.
Omaraha.ee
arne
Tänan kiire ja móistliku vastuse eest!
KarlS
arne
Viivis hakkab tiksuma kuuendast päevast aga siis kõigi hilinetud päevade eest. Punaseks läheb laen siis, kui võla pikkus ületab 91 päeva.
Omaraha.ee

Kas kellegi pangakonto on senini ka arestitud võlgnevuste pärast?
pekka5
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse