• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere,

Huvitab, kui palju on nõudlust, st. kui palju on keskelt-läbi kuus laenutaotlejaid? Tekkis mõte, et äkki kui ma "investeerin" 200€, siis äkki seisab see niisama viis kuud, enne kui raha reaalselt käiku läheb?

Lugupidamisega,
Toomas
Elderm
Elderm
Tere,

Huvitab, kui palju on nõudlust, st. kui palju on keskelt-läbi kuus laenutaotlejaid? Tekkis mõte, et äkki kui ma "investeerin" 200€, siis äkki seisab see niisama viis kuud, enne kui raha reaalselt käiku läheb?

Lugupidamisega,
Toomas


Minu kogemuse alusel õnnestub 20€ kaupa välja laenata keskmiselt 1-3 taotlejale päevas.
mahe
Aga investeeri->laenutaotlused näitab ainult nelja taotlust? Samas investeeri-> investeerimis kontode seadistuste all -> pakkumised, näitab 100 taotlust (11% intress ja skoor 701-800).
Elderm
Investeeri>Laenutaotlused näitab vaid ootele pandud taotlusi, mis hetkel lähevad välja väga visalt. Juba sel nädalal tuleb selles osas oluline tarkvaraline täiendus. Enamus laene (tänaseks ligi 300) läheb välja automaatselt.
omaraha.ee
arne
Paar nädalat on laenutaotlejate hulk väga väike, keskmiselt üks taotlus päevas. Ning needki sellised, et soovitakse laenata 100-200 EUR järgmise laenu osamakse tasumiseks. Samas kasutajate arv suureneb ja kui numbreid uskuda siis väljastatud laenude summa üha kasvab. Mis toimub? Vägisi tekkib mulje, et investoritele visatakse ette need laenud kus keegi tahab laenata järgmise osamakse tasumiseks ja ülejäänud hea skooriga laenajad saavad portaali käest oma papi kohe kätte. Kas olen mina paranoiline, või on portaalil õigus väljastada laene ilma investoreid sellest teavitamata?
Ergo64
Portaal väljastabki laene automaatselt, vastavalt investori poolt seadistatud investeerimiskriteeriumitele. Seega pole eelnevat teavitamist vaja. Ootele pannakse ainult need taotlused, mida automaatsete seadistuste baasil ei ole võimalik täita.
Pankur
Ootele tulevad need laenud, mille automaatset pakkumist laenuvõtja heaks ei kiida.
Näiteks soovitakse laenata 200€ ja portaal pakub intressiks 55% kuid laenaja ei soovi nii kõrge intressiga laenata, siis võib pakkuda oma protsendi - näiteks 35% ning jätta taotluse ootele.
Seda saab ilmekalt ka ise katsetada laenamise leheküljelt.
ipc
Selge, paistab et olen jälle asjade käigust valesti aru saanud.
Ergo64
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse