• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Kuigi kasutaja skoor on hetkel 910, soovitan olla ettevaatlik tema laenudesse investeerimisel. Isepankuris on isikul kehtiv maksevõlg ja viimastel kuudel on ta teinud tagasimakseid vaid (täpselt) põhiosa katva summa ulatuses.
maus
maus
Kuigi kasutaja skoor on hetkel 910, soovitan olla ettevaatlik tema laenudesse investeerimisel. Isepankuris on isikul kehtiv maksevõlg ja viimastel kuudel on ta teinud tagasimakseid vaid (täpselt) põhiosa katva summa ulatuses.


Tänud info eest!
Sull_S




ingesc
Mul on umbes sama mulje, vaadates, kui jultunult suure skooriga laenajad oma võlgu ei maksa.
Mul pole mingit põhjust siin enam raha välja laenata.

Muide, millal Omaraha võla inkassosse annab?

Ja veel hea küsimus - kuidas selliseid libedaid laenajaid ära tunda? Mis me siin inkassost räägime, neilt ei võta inkasso ega kohus. Tühja pangakonto võib ju arestida, ja olematut vara müüa üritada.
rannik
rannik
Mul on umbes sama mulje, vaadates, kui jultunult suure skooriga laenajad oma võlgu ei maksa.
Mul pole mingit põhjust siin enam raha välja laenata.

Muide, millal Omaraha võla inkassosse annab?

Ja veel hea küsimus - kuidas selliseid libedaid laenajaid ära tunda? Mis me siin inkassost räägime, neilt ei võta inkasso ega kohus. Tühja pangakonto võib ju arestida, ja olematut vara müüa üritada.



Vabandan nende ees keda solvasin!
ingesc
Kuidas Omaraha meeskond sellist situatsiooni kommenteerib? Kui üle 900-se skooriga klient on pehmelt öeldes kõrvuni võlgades siis mida arvata väikseme skooriga klientidest? Tundub, et see hindamissüsteem on pehmelt väljendudes natuke mäda.
leopold
leopold
Kuidas Omaraha meeskond sellist situatsiooni kommenteerib? Kui üle 900-se skooriga klient on pehmelt öeldes kõrvuni võlgades siis mida arvata väikseme skooriga klientidest? Tundub, et see hindamissüsteem on pehmelt väljendudes natuke mäda.







Kui kunagi elus jõuan investorite ridadesse, panustan siia ja ainult väikestesse skooridesse:
1.% tavaliselt kõrgem
2.teen heateo-aitan kellegi ummikseisust välja.
ingesc

ingesc
Ja mulle vastas hr.maus nii
Päris nii see siiski ei ole, et sissetulek = skoor. Skoori kujunemisest on pikemalt kirjutatud siin: https://www.omaraha.ee/kkk/
Kui tunnete, et Teie skoor on ülekohtuselt madal, siis saate klienditoega asja arutada. Kontaktid leiate siit: https://www.omaraha.ee/kontakt/

Väljavõte “Kõrgeim skoorivahemik (901–1000) eeldab kõrget palka ja head töökohta ning pole sugugi kindel, et selle vahemiku kliendid omaraha.ee portaali kaudu laenata tahavadki.”

Seda, et see on jama ma tahtsingi väita. Vähe sellest, et sellise skoori oamnikud ei tahagi siit laenata. Nad on ennast nii lõhki laenanud, et järgmine samm on juba SMS-laen. Seega ei ole skoor ülekohtuselt madal vaid ebareaalselt kõrge. Nii kaua kui ainus kriteerium on skoor, mis on ennustatud “kohvipaksu pealt” ei teki küll tahtmist siin raha investeerida.
Omaraha meeskond võiks natuke malli võtta Isepankurilt.
leopold
leopold
Ja mulle vastas hr.maus nii
Päris nii see siiski ei ole, et sissetulek = skoor. Skoori kujunemisest on pikemalt kirjutatud siin: https://www.omaraha.ee/kkk/
Kui tunnete, et Teie skoor on ülekohtuselt madal, siis saate klienditoega asja arutada. Kontaktid leiate siit: https://www.omaraha.ee/kontakt/


Väljavõte "Kõrgeim skoorivahemik (901–1000) eeldab kõrget palka ja head töökohta ning pole sugugi kindel, et selle vahemiku kliendid omaraha.ee portaali kaudu laenata tahavadki."

Seda, et see on jama ma tahtsingi väita. Vähe sellest, et sellise skoori oamnikud ei tahagi siit laenata. Nad on ennast nii lõhki laenanud, et järgmine samm on juba SMS-laen. Seega ei ole skoor ülekohtuselt madal vaid ebareaalselt kõrge. Nii kaua kui ainus kriteerium on skoor, mis on ennustatud "kohvipaksu pealt" ei teki küll tahtmist siin raha investeerida.
Omaraha meeskond võiks natuke malli võtta

ingesc
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse