• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tänane seis siis järgmine:
Laenujääk 478,68 € Võlg 284,70 €
Iga laen on eri laenajaga.
rannik
Mul on vähe parem
Laenujääk378,44€ Võlg 1,04 €
Kokku 20 erinevat laenu.
eurok
Hetkel seis üle ootuste hea.
Kui võtta kogu laenujäägist maha viimase 30 päeva investeeringud (mis tehniliselt ei saa veel võlas olla), siis on
Laenujääk 7573 € ja võlg 61 € ehk 0,8%
Kehtivaid lepinguid üle 100.

Kindlasti muutub pilt oluliselt halvemaks siis, kui võlas laenud jõuavad pankrotini ja võlgnevuste hulka arvatakse ka põhiosad. Suht lühikese tegutsemisaja tõttu endal sellised juhud esialgu puuduvad.
maus
Mul siis hetkel selline seis:

Laenujääk: 279,95 € Võlg: 6,94 €

Kehtivaid lepinguid on 21 (erinevaid). 2 on võlas.
Enne ja pärast jõule oli kõige hullem. Ehmatasin täiesti ära, et ei maksagi keegi. Õnneks see muutus pärast jõule, kui hakkas vaikselt raha tagasi tulema.

Esimene postitus on ikka päris karm, üle poole väljalaenatud summast on võlas.
Sull_S
Hetkel seis üle ootuste hea, võlas ca ~2.5%

Lisaks on positiivne, et "kollaste" võlas laenude hulgas on kõik sellised, mille laenujääk on väiksem kui laenusumma, s.t, et lootust on :)


profit
Laenujääk: 2 208,70 € Võlg: 44,66 €

Ehk ca 2% võlas. Samas seis on selles mõttes sama, mis mausil, et tegevusaeg üpriski lühike ja lisaks müüsin 2 laenu maha (kahjum 25,29 €).
RahaFoorum
Laenujääk1 229,95 € võlg110,54 € siis ca9% võlas lepinguid u170 ,laene pole veel müünud olen optimist ja loodan maksmist ikka.
ati01
Siis teil on hulga parem kui mul. :O
Ei oska eriti aru saada, mida valesti teinud olen.
Ilmselt see, et oma summa panin käiku suve paiku?
Selle perioodi kohta on isegi Omaraha maininud, et " ei saa rahul olla".

Mis siis teha?
Laenu eriti müüa ei kavatse.
rannik
Ahjaa, seda ka veel, et kahel laenajannal on skoor koguni 900 ja enam.
Sentigi pole nad tagasi maksnud.

Mille järgi OMAraha skoori paneb?
Kuidagi ei taha uskuda, et neil inimestel pole varem võlaprobleemi olnud.
rannik
Investorile rannik.

Oleme täpsemad. Kaks kasutajannat, kelle skoor on 900 ja enam, maksavad mõlemad. Tõsi, hilinemisega ja väiksemaid summasid. Mõlemad on sattunud rahalistesse raskustesse, kuid meil on nendega kontakt ja kokkulepped olemas.

9. jaanuaril kirjutate kurva alatooniga, et Teie laenujääk on 478,68, millest võlg 284,70. Täpsemalt: olete investeerinud 1600, millest 1130 on tagasi makstud, 470 maksmata, millest omakorda 277 võlas. Laenuepisoode on Teil 18, millest 6 võlas. Ainult üks neist on punane ja seegi üks kahest üle 900 skooriga laenajannast.

Kõik Teie investeeringud mahtusid 9 päeva sisse juuni lõpus, juuli alguses. Peale seda hakkasite raha välja tõmbama ja kohe ka meie kallal torisema. Tõepoolest, kõige õnnelikum käsi Teil polnud, kuid kuna olete investeerimise lõpetanud, siis ei saagi seis enam paremaks minna. Oleme päris mitmele investorile nõu andnud ja annaksime Teilegi, aga ei teeks seda avalikult. Äkki proovite uuesti, võtate pikema positsiooni, olete veidi kannatlikum ja tuju läheb paremaks? Kui inimene investeerib Tallinki aktsiatesse, siis ta ju ei helista kohe järgmisel päeval Enn Pandile ega kurjusta, et miks akstia hind juba ei tõuse…

Omaraha.ee.
arne
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse