• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere,
Täna on välja läinud 3-aastane laen; kuigi mul investeerimistingimustes on max periood 2 aastat.
Samuti summa on mingi veider 18,70 EUR ja laenajal puudub skoor ???
Kellelgi veel sellist probleemi?

peeter82
Ehk on reinvesteerimine (omal oli 1). Laenajal on juba mitu laenu ja need pannakse hetkel kokku ja asi klaar. Kuid kehvem on asi selles, et ega sealt hiljem eriti ikka midagi tulema ei hakka, kuigi hetkel on laen roheline.
kindlus
peeter82
Tere, Täna on välja läinud 3-aastane laen; kuigi mul investeerimistingimustes on max periood 2 aastat.Samuti summa on mingi veider 18,70 EUR ja laenajal puudub skoor ???Kellelgi veel sellist probleemi?


Minul ka üks selline, inimene taotles oma laenu ümber. ehk siis pikemaks/lühemaks, kuidas kunagi ja kuidas võimalik. Ilusasti maksab
Tramex
Muide, Omaraha võiks kommenteerida, kuidas on võimalik, et “reinvesteeritud” laenud muutuvad pikemaperioodilisemateks laenudeks kui mina olen soovinud, näiteks 3- ja 5- aastasteks laenudeks.
Mul on max periood 2 aastat ja miks muutuvad minu investeeringud minu tahte vastaselt pikemaajalisemateks?
peeter82
Siin on sama lugu… selliseid pole palju, aga ilmuvad mõnikord.

Minu meelest pole probleemi - see on siiski parem lahendus, kui 30% põhiosa jäägist korstnasse visata…
aleks781
Võiks siis pikendada aasta või 2 aga 5 aastat…ma ei tea, kui profiiliga ei sobi, siis ebameeldiv neid sente 5 aastat oodata, ilmselt sealt ei tule nagunii midagi.
Ants88
Ants88
Võiks siis pikendada aasta või 2 aga 5 aastat…ma ei tea, kui profiiliga ei sobi, siis ebameeldiv neid sente 5 aastat oodata, ilmselt sealt ei tule nagunii midagi.
Tere.
Enamasti pannakse mitu laenu kokku ja võib tõesti juhtuda, et aastase laenu asemele tekib viieaastane. Selliste juhuste arv on tegelikult kaduvväike.
Omaraha.ee
arne
Ei ole ta kaduvväike midagi, minul on lepinguväliselt selliseid kokku 3. 2 neist kuuajalise vahega.
Rynts
Millise rea peal statistikas on laenud, kelle skooriks on none? Kuidas leida nende osakaalu protsenti kogu portfellist ja millistesse laenu perioodidesse need jaotatud on?
kindlus
kindlus
Millise rea peal statistikas on laenud, kelle skooriks on none? Kuidas leida nende osakaalu protsenti kogu portfellist ja millistesse laenu perioodidesse need jaotatud on?
Refinantseeritud (skoorita) laenud on statistika lehel teiste laenudega koos. Skooriks on neil esialgse laenu skoor.
Kõigi refinantseeritud lepingute nägemiseks reastage investeeringute lehele lepingud skoori järgi.
vlk494
 
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse