• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere!

Kas Teil on võimalik avalikustada 2017 a. majandustulemused? Näiteks saata e-mailile (vähemalt neile, kes soovi avaldavad) 2017 majandusaasta aruanne. Usun, et ma ei ole ainukene huviline. Investorite jaoks on Omaraha jätkusuutlikkus väga oluline.

Tänan!
rahahunnik
Mhm.

Ma sooviks võimalusel Finzo majandustulemusi ka näha. Too on Omarahast eraldatud.
HannesR
Omaraha OÜ ja Finzo OÜ majandusaasta aruanded saab kätte e-äriregistrist ka ise. peab maksma 2 eur per aruanne.
meelisp976
meelisp976
Omaraha OÜ ja Finzo OÜ majandusaasta aruanded saab kätte e-äriregistrist ka ise. peab maksma 2 eur per aruanne.
Just. Kas poleks mõistlik investoritele need aruanded üles riputada, selle asemel, et iga üks 2 euri maksab?
olavi
Laadisin huvilistele aruande siia:
https://www.upload.ee/files/8766864/aruanne_12045597_1741932.pdf.html

Eelkõige ootaks Juhatuse poolt kommentaari 380K eest põhivarade mahakandmisele, mis tekitas 260K aastakahjumi. Arvestuspõhimõtete alt on ka meelega? põhivarade kirjeldus tühjaks jäätud. Tundub, nagu oleks kogu IT platform lambist 1 aastaga maha kantud. Eelmine aasta oli amort pea 15 korda väiksem. Samas müügituli kasvas 70%.
kastanipuu
Oleks hea ja ka viisakas investoritele väljastada infot platformi jätkusuutlikuse ja planeeriva arengu osas.

Paneks siia rohkem raha juurde oleks asi selgem.
aleks781
aleks781
Oleks hea ja ka viisakas investoritele väljastada infot platformi jätkusuutlikuse ja planeeriva arengu osas.Paneks siia rohkem raha juurde oleks asi selgem.
Kas tundub et siia oleks raha juurde vaja?
timo99
Kusjuures isegi Omaraha ei ole huvitatud sellest, et siia raha juurde tuleks.

Kuna suur osa Omaraha sissetulekust tuleb intresside vahendusest, siis olukorras, kus laenumahud ei kasva ja intressimäärad investorite vahelise konkurentsi tõttu pidevalt lanegvad, siis ka Omaraha sissetulekud kogu aeg langevad.
olavi
olavi
Kusjuures isegi Omaraha ei ole huvitatud sellest, et siia raha juurde tuleks.Kuna suur osa Omaraha sissetulekust tuleb intresside vahendusest, siis olukorras, kus laenumahud ei kasva ja intressimäärad investorite vahelise konkurentsi tõttu pidevalt lanegvad, siis ka Omaraha sissetulekud kogu aeg langevad.

Müük on tõusnud peagi x2 ning kulude käitumine on imelik… COGS on ca x10 suurenenud vs 2017 . ning kanti maha mingi “põhivara”. oleks
asjad Ceteris paribus siis ärikasum oleks tänavu ca 75 TEUR VS -57 TEUR mullu.

Raport on auditeerimata. Mis ei maksa väga palju. See ka ei anna julgust juurde.
aleks781
timo99
Kas tundub et siia oleks raha juurde vaja?

Mul lähevad usinasti laenud välja. Suuri marginaale ma ei püüa.

Minu valupiir on 8% … selleni on veel tükk maad.
aleks781
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse