• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Kuhu on kadunud tagatud laenud?
Ergo64
Ergo64
Kuhu on kadunud tagatud laenud?
Need aeguvad nädalaga. Paneme kohe uuesti üles.
Omaraha.ee
arne
Miks tagatud laenude pakkumiste hulk nii kokku kuivanud on? Liiga palju vaba raha?
Ergo64
Ergo64
Miks tagatud laenude pakkumiste hulk nii kokku kuivanud on? Liiga palju vaba raha?
Need hanguvad nädalaga ära ja vahel me unustame uuesti üles panna. Nüüd on jälle olemas.
OR
arne
kas on tulemas uusi laene?
corvert
Kuidas tagatud laenude intressi arvutatakse?
Proovi möttes laenasin neljaks kuuks 10 euri välja, intressiga 8,55%. Nüüd on 10.17 koos intressiga tagasi.
Hetkel minu arvutuste kohaselt tuleb intress 5,1% aastas, mitte 8,55%. Kas on kuskilt mul midagi kahe silma vahele jäänud tingimustes või on mu arvutuskäik vale?
Äkki keegi manab mulle selle öigema pildi ette, miks mul seda 8,55% intressi, mulle seni teada olevate matemaatiliste arvutustega, ei tule.
mairo93
mairo93
Kuidas tagatud laenude intressi arvutatakse?Proovi möttes laenasin neljaks kuuks 10 euri välja, intressiga 8,55%. Nüüd on 10.17 koos intressiga tagasi.Hetkel minu arvutuste kohaselt tuleb intress 5,1% aastas, mitte 8,55%. Kas on kuskilt mul midagi kahe silma vahele jäänud tingimustes või on mu arvutuskäik vale? Äkki keegi manab mulle selle öigema pildi ette, miks mul seda 8,55% intressi, mulle seni teada olevate matemaatiliste arvutustega, ei tule.
Intress arvutatakse ju laenujäägilt. 10,17 on õige number.
peeter82
peeter82
Aitäh, öigus-öigus, see jäigi kahe silma vahele.
mairo93
Kas lähiajal on uusi tagatud laene lisandumas?
olivers
olivers
Kas lähiajal on uusi tagatud laene lisandumas?
Nendega on tehniline probleem, mida lahendatakse.
OR
arne
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse